سیاسی

تشدید نظارت های دامپزشکی قاین در ایام ماه مبارک رمضان

به گزارش نسیم قائن ، محمودی زاوه سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان قاینات با اعلام این خبر گفت: در ایام ماه مبارک رمضان شبکه دامپزشکی شهرستان قاینات در دو شیفت کاری صبح و عصر با حضور در سطح شهر و گشت زنی منظم در سطح شهر اقدام به بازدید از مراکز تحت پوشش می نماید و با اجرای این طرح‌های ویژه نظارتی شاهد افزایش امنیت سلامت مردم و کاهش تخلفات سودجویان و متخلفان خواهیم بود.
وی افزود: نظارت و بازرسی بر مراکز تولید،توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی،سردخانه ها،مراکز بسته بندی و خودروهای حمل در اولویت قرار دارد.
محمودی زاوه با اشاره به اینکه کنترل و نظارت های مستمر در ارتقای وضعیت بهداشتی جامعه بسیار حائز اهمیت است،گفت: شهروندان گوشت و فرآورده های دامی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر و تحت نظارت دامپزشکی تهیه کنند.
وی افزود:شهروندان هنگام خرید فرآورده های خام دامی به لیبل درج شده برروی بسته بندی که حاوی اطلاعات تاریخ تولید،انقضاء،نوع محصول،کد بهداشتی بهره برداری دامپزشکی است توجه کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد تخلف بهداشتی در این مراکز با شماره تلفن‌ ۳۲۵۶۶۴۵۰ و یا سامانه مردمی ۱۵۱۲ تماس حاصل نمایند تا در اسرع وقت نسبت به موضوع گزارش‌ شده رسیدگی و با متخلفان برخورد قانونی صورت پذیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا