سیاسی

تخصیص ۵۰ میلیون تومان برای تعمیر میدان چمن قاین/انجام آزمایش خاک و طرح مطالعاتی سالن ۲۵۰۰ نفری قاینات

به گزارش نسیم قائن ، عزیزی مدیر کل اداره ورزش و جوانان خراسان جنوبی در جلسه بررسی مشکلات و نیازمندیهای ورزش و جوانان شهرستان قاین که شب گذشته با حضور جمعی ازورزشکاران و مسئولین شهرستان برگزار شد با اشاره به کلنگ زنی سالن۲۵۰۰ نفره در شهرستان قاینات و پیگیری های انجام گرفته گفت:قرار بود ۳۵ درصد سالن از محل منابع خیرین وبنیاد مستضعفین شروع و مابقی از منابع دولتی کمک شود.
وی ادامه داد: پیگیری هایی صورت گرفته است و در جلسه ای که با پیگیری نماینده با معاونین وزیر ورزش داشته ایم ۱ونیم میلیارد قول داده شده است که در اواخردی ماه در جلسه ویدئو کنفرانسی موضوع اعتبارات این سالن ورزشی و قول های وزیر پیگیری خواهد شد.
وی از آغاز برداشت خاک جهت آزمایش و طرح مطالعاتی آن خبر داد وگفت: نقشه ها و مطالعه خاک در حال انجام است و ۵۰۰ میلیون تومان موافقت نامه داریم و از طریق نماینده شهرستان و استاندار محترم پیگیر قول ۴ میلیارد بنیاد مستضعفان و دستور رئیس سابق آن هستیم و ان شاء الله به زودی کار آغاز خواهدشد.
عزیزی به استخر شنای امید اشاره داشت و گفت: درخصوص استخر ما هم شرمنده مردم شدیم و قول داده بودیم که در دهه فجر سال گذشته به بهره برداری برسد و اعتباراتی هم برای آن تخصیص یافته است و متاسفانه برخی از مشکلات آن رفع نشده است و با پیمانکاران شهرستان قراردادی بسته ایم و به زودی مشکلات مرتفع خواهدشد.
وی به موضوع چمن مصنوعی در برخی از روستاهای شهرستان اشاره کرد و گفت: برای برخی از روستا ها چمن خریداری شده است و با همکاری دهیاری ها و بخشداریها انشاء الله در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.
مدیر کل ورزش و جوانان استان در ادامه با اشاره به این که تیم فوتبال قاینات به عنوان نماینده خراسان جنوبی در مسابقات لیک دسته ۳ حضور خواهد یافت گفت: تمام توان خود را به کار می بریم که میدان چمن شهرستان برای میزبانی آماده شود ودراین راه از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.
وی به اختصاص ۵۰ میلیون تومان به هیئت فوتبال قاین برای تعمیر و خرید تجهیزات میدان چمن قاین اشاره کرد و گفت: صندلی و برخی تجهیزات هم به شهرستان داده خواهد شد.
عزیزی در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه های عمرانی شهرستان نیز اشاره داشت و گفت: خانه جوان قاین از محل اعتبارات ۲۷ درصد ۱ میلیارد و۲۰۰ میلیون تومان به آن اختصاص داده شد اما چون پروژه های نیمه تمام زیادی در شهرستان داشتیم این اعتباربرای تکمیل پروژه ها گذاشته شد وان شاء الله سال آینده کار این پروژه آغاز خواهد شد.
وی با بیان این که فعلا پروژه جدیدی در دستور کار ما نیست گفت: پروژه های ناتمام زیادی در شهرستان داریم و اولویت ما باید تکمیل پروژه های نیمه تمام باشد و امسال پروژه جدیدی تعریف نکرده ایم.
عزیزی برای راه اندازی چمن مصنوعی در کرغند و اسفشاد نیز گفت: چنانچه موضوع زمین تامین شود در پروژه های اولویت دار سال آینده قرار خواهیم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا