سیاسی

به حقوق شهروندی مردم توجه شود/مردم را بدون خط کشی ببینید/ پروژه های نیمه تمام قاینات مورد توجه قرار گیرد

به گزارش نسیم قائن ، فرهادفلاحتی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در جلسه تکریم و معارفه فرماندار قاینات گفت: نیاز جامعه است که از تلاش های مدیران که در عرصه های متعدد تلاش کرده اند تکریم شود .
وی افزود: همه ما میدانیم که پست ها یک روز گرفتنی است و یک روز پس داده می شود و اکثر مدیران از این که مسئولیتی ازدوش آنها برداشته می شود خوشحال هستند.
فلاحتی گفت: معمولا در کنار مشکلات اداری ،دست تنگی ها و نارسایی های اقتصادی جامعه هم مشکلات را مازاد می کند وبرداشتن مسئولیت برای بسیاری از مدیران خوشحال کننده است.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در ادامه با اشاره به مشکلات پیش روی شهرستان گفت:مشکلات امروز شهرستان و در کل کشور به گونه ای حل می شود که ریسمان وصل مشکلات را که هرکدام از ما به دست داریم در مسیری بکشیم که مشکل حل شود.
وی ادامه داد:جزیره ای فکر کردن و جزیره ای عمل کردن و منیّت داشتن هیچ مشکلی را حل نمی کند .
فلاحتی با بیان این که تک تک مدیران اجرایی و مسئولین استان و امام جمعه و حتی خود بنده باید فرماندار را برای رفع رجوع مشکلات شهرستان کمک کنیم گفت:برخی از مشکلات شهرستان کهنه شده است وتوجه به پروژه های شهرستان نیازو ضرورت است وفرماندار جدید باید به این موضوعات توجه ویژه داشته باشد.
وی با اشاره به پروژه های نیمه تمام شهرستان که جزء مطالبه های جدی مردم شده است گفت:حصول در نتیجه این پروژه ها باید در دستور کار قرار گیرد.
فلاحتی به پروژه بیمارستان دوم قاین اشاره کرد و گفت: این طرح امسال ردیف اعتباری گرفته است و اعتبار آن پایدار است و ۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات در اختیار نماینده به این پروژه اختصاص یافته است و لذا نگذارید این پروژه به فراموشی سپرده شود.
وی به مجموعه ورزشی چند منظوره قاین اشاره کرد و گفت: علی رغم این که پروژه های های جدید در دولت تعریف نمی شود اما برای این طرح اعتباراتی در نظر گرفته شده است وامید است ادامه پیگیری های فرماندار سابق را به نتیجه برسانید و مشکل زمین آن هرچه سریعتر حل شود و از مشارکت مردم هم دراین طرح کمک گرفته شود.
وی در پایان خطاب به فرماندار گفت: بایستی به حقوق شهروندی توجه شود و مردم را بدون خط کشی ببنید چون همه مردم نیروهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا