سیاسی

بنیادبرکت در قاینات سرمایه گذاری میکند/قاینات رتبه دوم استان در دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری

به گزارش نسیم قائن ، زنگنه مدیر عامل بانک کارآفرینی امید خراسان جنوبی در کارگروه اشتغال شهرستان قاینات اظهارکرد:در طول ۷سال گذشته ۲۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط این موسسه در سطح استان پرداخت شده است.
وی از اعطای ۴ میلیارد تومات تسهیلات حمایت از طرح های اشتغال زا وکارآفرین به ۹۰ فقره در سال جاری خبر داد و گفت: این میزان تا پایان سال قریب به ۷ میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.
مدیر عامل بانک کارآفرینی امید از اعلام آمادگی بنیاد برکت جهت سرمایه گذاری در شهرستان قاینات خبر داد و گفت:طبق برنامه ریزی های انجام شده شهرستان قاینات در اولویت طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت خواهد بود.
زنگنه از قرارداد با بسیج سازندگی و تسهیلات به صندوق های خرد بسیج تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان خبر داد و گفت:همچنین در حوزه عشایری و روستایی تا سقف ۵۰ میلیون تومان به صندوق های خرد تسهیلات پرداخت می شود.
وی از تحقق ۱۰۰ درصدی تحقق اشتغال این صندوق در شهرستان قاینات خبر داد و گفت:دراشتغال روستایی ۱۴۸ فقره تسهیلات با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان پرداخت شده است که شهرستان قاینات رتبه دوم استان را در تسهیلات کانون اشتغال روستایی و عشایری به خود اختصاص داده است.
کریمی فرماندار قاین نیز در این جلسه ضمن تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران از مسئولین شهرستان خواست تا در حوزه دریافت مجوز های لازم و استعلامات نهایت همکاری را داشته باشند و این موضوع باعث دلخوری برای سرمایه گذاران نشود.
وی بر نظارت مستمر با یک برنامه تدوین شده تاکید کرد و گفت:بازدید ماهانه از پروژه ها مد نظر باشد و نظارت ها نیز تقویت شود ودستگاههای متولی نظارت دقیق تری بر تسهیلات دریافتی داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا