اسلایدر بزرگشهرستان

بسیج سازندگی می تواند یک بازوی توانمند برای دستگاههای اجرایی باشد

به گزارش نسیم قاین:حمیدرضا برات زاده سرپرست فرمانداری قاینات در جلسه شورای بسیج سازندگی شهرستان قاینات با بیان این که بسیج سازندگی می تواند یک بازوی توانمند برای دستگاههای اجرایی باشد گفت: از ظرفیت گروهای جهادی در تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان می توان بهره برد.

 

وی درادامه گفت: یکی از ماموریت های دولت سیزدهم این است که بخش اعظمی از کارها به مردم واگذار شود و قطعا مردم هم هر موقع کاری به آنها سپرده شده است موفق بوده اند.

 

سرپرست فرمانداری قاین خطاب به مسئولین گفت: بسیج سازندگی یک ظرفیت آماده بهره برداری است وهنر ماست که از این ظرفیت چگونه استفاده کنیم.

 

برات زاده با بیان این که در حال حاضر نیاز است همه ما مانند دوران دفاع مقدس کنار هم باشیم گفت: در اجرای کارها باید از ظرفیت خود مردم استفاده شود و این موضوع در دولت سیزدهم بسیار مورد تاکید است.

 

سرپرست فرمانداری قاینات ضمن تاکید بر خدمت رسانی و محرومیت زدایی در اردوهای جهادی گفت: در کنار این اقدامات آموزش هم باید در دستور کار باشد و  دراین اردوها جهاد تبیین و بیانیه گام دوم انقلاب هم باید مد نظر قرار گیرد.

 

وی از گروههای جهادی خواست تا ظرفیت ها،نیازمندیها ،کمبودها در مناطقی هدف  شناسایی وهمراه با راهکار به فرمانداری ارائه شود.

 

برات زاده در ادامه بیان داشت: مدیری عزیز و کار آمدتر است که خدمتش به مردم بیشتر باشد و با مردم ارتباط بیشتری نیز داشته باشد.

 

وی افزود: حضور یک مدیر در بین مردم و حل مشکلات آنها به منزله یک کار جهادی است .

برات زاده از مدیران خواست در روزهای تعطیل هم فرصت حضور در بین مردم را داشته باشند چرا که ما مدیران با قبول مسئولیت وقف مردم شده ایم و باید گره گشای مشکلات مردم باشیم.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا