سیاسی

برگزاری همایش ریحانه بهشتی در دبیرستان سپیده کاشانی شهر قاین+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، در دومین روز از هفته دفاع مقدس ،همایش ریحانه بهشتی یادبود شهیده صدیقه رودباری ،شهیده شاخص سال در دبیرستان سپیده کاشانی قاین برگزار شد. برگزاری
سرهنگ پاسدار رمضانعلی فرحبخش ثانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین در جمع دانش آموزان این دبیرستان اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر بیانیه گام دوم ،این بیانیه باید مورد توجه مسئولین و مردم باشد و هم آن را عملیاتی کنند..
وی با بیان اینکه وظیفه امروز شما دانش آموزان فعالیت در زمینه علم و پژوهش است گفت: امروز شما دانش آموزان با درس خواندن خودتان موجبات پیشرفت ایران اسلامی را می توانید فراهم سازید. پس وظیفه اصلی شما تحقیق و پژوهش برای ساختن ایرانی آباد می باشد تا موجب شکوفایی بیشتر نظام و انقلاب گردد.
فرمانده ناحیه سپاه قاین با اشاره به منویات مقام معظم رهبری عنوان داشت: علم و پژوهش، عدالت، اقتصاد، مبارزه با فساد ، سبک زندگی اسلامی و معنویت و اخلاق از دغدغه های اصلی مطرح در بیانیه گام دوم است که ما باید در راستای عملی ساختن آن اقدام نماییم.
وی در پایان دانش آموزان را به عنوان افسران جنگ نرم مورد خطاب قرار داد و افزود: عرصه جنگ نوین تخریب افکار و عقاید مسلمانان می باشد که امروز مد نظر استکبار جهانی قرار گرفته است و می خواهد تفکر بسیجی را تضعیف نماید.
گفتنی است، در پایان جلسه از فرمانده واحد دانش آموزی عفاف دبیرستان سپیده به پاس زحمات چندین ساله تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا