سیاسی

برگزاری نشست بصیرتی بسیجیان پایگاه شهید باکری شهرداری قاین+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، صبح امروز و در دومین روز از ایام الله دهه فجر ،نشست بصیرتی با حضور سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در شهرداری قاین برگزار شد.
سردار قاسمی دراین جلسه با تبریک ایام الله دهه فجر و با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در طی ۴۲ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت:در طی این سالها آمریکا تمام تلاش خود را کرده است که به ایران سلطه و سیطره پیدا کند وملت بصیر ایران دراین ۴۲ سال پس از پیروزی انقلاب همه تحریم ها و تهدید هارا تحمل کرده است که نگذارند آمریکا دوباره برما مسلط شود.
وی افزود:نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ۴۲ سال است که جانفشانی دارد و شهید میدهد و تحریم ها و محاصره ها را تحمل می کند که این حکومت الله ادامه یابد.
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در ادامه گفت:ملت ایران کاری کرد که در هیچ مقطعی از تاریخ ودر هیچ کجای دنیا این کار را نکردند واگر چه بسیاری از کشورها انقلاب کردند اما هیچ کدام از انقلاب های آنها دوام نیاورد.
وی افزود:انقلاب اسلامی کرامت انسانی را برای ما به ارمغان آورد وایستادگی ایرانیان و انقلابیون ایرانی در برابر آمریکا در تاریخ ثبت شده است.
سردار قاسمی با بیان این که استکبار سالهاست که به دنبال سرنگونی ملت ایران است و میخواهد خاورمیانه را به سلطه خود در آورد گفت:هدف اصلی آنها هم ساقط کردن ایران است اما مردم ایران نشان دادند که هیچ کدام از دسیسه های آنها به نتیجه نرسیده است.
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) درادامه سخنان خود گفت: آمریکا و اسرائیل سالهاست برای نابودی جمهوری اسلامی ایران نقشه می کشند ومی خواهند خاورمیانه ومهم تر از همه قلب خاورمیانه که ایران است را به چنگال خود در بیاوردند و مُخ جهان باشند
وی ادامه داد:هدف اصلی آن ها این است که اسلام باید از سرزمین جمهوری اسلامی ایران رخت بر بندد اما ملت غیور ایران دربرابر همه دسیسه های دشمن پیروز است و علی رغم مشکلاتی که دارند اما هنوز ایران اسلامی در اوج قدرت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا