سیاسی

برگزاری مراسم آبروی محله یاد بود شهیدان غلامعلی زاده در قاین+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، روز گذشته به همت پایگاه مقاومت بسیج حضرت معصومه(س) ،مراسم آبروی محله به یاد برادران شهید غلامعلی زاده در جلوی درب منزل شهیدان برگزار شد.
سرهنگ رمضانعلی فرحبخش ثانی فرمانده سپاه ناحیه قاینات در این مراسم با بیان این که این گونه مراسم برای انتقال ایثارگری ها،فداکاریها و از خودگذشتگی شهیدان به نسل جوان و جامعه امروزی است گفت:درس ایثار و از خود گذشتگی را باید از شهدا آموخت.
وی در ادامه با اشاره به رحلت امام خمینی(ره)اظهارکرد: امام شخصیتی مومن ،متعبد و انقلابی بودکه توانست یک ملت را پشتیبان خود بکند و به برکت این پشتیبانی ها و رهنمون های معمار کبیر انقلاب فرزندانی پرورش داده شدند که حافظ نظام و انقلاب هستند.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات ادامه داد: امام خمینی به پشتیبانی مردم انقلابی را در ۴۲ سال پیش رقم زدند که به برکت خون شهدا هر روز بر عزت واقتدار و امنیتش افزوده می شود.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: در انتخابات هدف اصلی حضور حداکثری و مشارکت مردم در پای صندوق های رای است و نباید بگذاریم این سخن نائب بر حق امام زمان (عج) بر روی زمین بماند.
وی با بیان این که همان طور که مقام معظم رهبری تاکید فرموده اند که مشارکت حداکثری باعث عزت و اقتدار و آبروی نظام جمهوری اسلامی ایران است گفت: مشارکت در انتخابات نیز باعث عزت و اقتدار و آبروی نظام می شود.
وی با بیان این که یکی از دستاورد های انقلاب،انتخابات است گفت:یکی از وظایف امروز ما حفاظت و صیانت و حراست از این انقلاب است و ما باید با انتخاب فرد اصلح و مطلوب از این انقلاب حفاظت و پشتیبانی کنیم.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با تاکید بر این که نگذارید افرادی مثل سالیان گذشته ما را با الفاظ گول بزنند گفت: برای انتخاب خود از بین افراد تایید صلاحیت شده عیاری را در نظر بگیرید و اشخصی را انتخاب کنید که بتواند مشکلات مردم را حل کند و فساد ستیز بوده و از روحیه جهادی و انقلابی برخوردار باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا