سیاسی

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شهرستان قاینات+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ محمود زالبیکی فرمانده انتظامی قاینات در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی با اشاره به عملکرد بسیار خوب این نیرو در شهرستان، از کشف بیش از ۳تن مواد مخدر در ۶ماهه اول امسال توسط نیروهای انتظامی قاینات خبر داد و گفت:موفقیت های نیروی انتظامی شهرستان را مدیون همکاری همکاران سخت کوش خود در این مجموعه می دانم.
وی با اشاره به کسب عنوان نمونه مدیر ناجای کشوری در سال۹۸ و کسب رتبه برتر در جشنواره مالک اشتر در سال جاری گفت: عملکرد بسیار خوب شما همکاران باعث شد که بنده به عنوان فرمانده نمونه کشوری برگزیده شوم.
زالبیکی در ادامه با بیان این که در سایر شهرستان های استان با افزایش سرقت در سال جاری مواجه بوده ایم پفت: خوشبختانه در قاینات با کاهش وقوع سرقت مواجه بوده ایم.
فرمانده انتظامی قاین از کشف بیش از ۴ونیم تن انواع مواد مخدر در سال گذشته دراین شهرستان خبر داد و گفت: دراین زمینه نیز عملکرد قابل قبولی را داشته ایم.
این مقام مسئول با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی از سوی همکاران خود گفت: همکاری مردم با این مجموعه بسیار برای ما ارزشمند است و مردم در موفقیت ما نقش بسیار مهمی داشته اند و لذا در هر شرایطی باید به مردم احترام گذاشته شود.
زالبیکی ادامه داد: در تمام ماموریتها سعی ما بر این بوده است که به دیگران بی احترامی نشود ورفتار و گفتار ما باعث بی احترامی به شهروندان نگردد.
در پایان مراسم از خانواده شهید زارع پور از شهدای نیروی انتظامی و همچنین تعدادی از کارکنان ساعی وترفیع بگیر این مجموعه تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا