سیاسی

برگزاری سالگرد شهید سلیمانی و چهلمین روزشهادت شهید فخری زاده در مسجد قبا قاین+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، شامگاه امشب مراسم شهادت شهید سلیمانی و چهلمین روز شهادت شهید فخری زاده در محل مسجد قبا شهرستان قاینات با حضور اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه،سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات و جمعی از مسئولین و مردم ولایی کوی ولیعصر(عج)برگزار شد.
سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جبهه مقاومت و سالگرد شهید سلیمانی و یارانش اظهارکرد:شهدا مظهر قدرت ایران هستند وباید برای تمام اقشار جامعه الگو باشند.
وی با اشاره رشادتهای شهید سلیمانی گفت: شهید سلیمانی انسانی بصیر و با اخلاص بود و همین ها باعث پیروزی در همه عرصه ها شده بود.
فرحبخش با اشاره به دشمن شناسی سردار سلیمانی گفت: به شهید سلیمانی نباید به عنوان یک شخص نگاه کرد بلکه حاج قاسم یک مکتب بود.
سرهنگ فرحبخش بااشاره به دهه بصیرت و خلق حماسه ۹ دی توسط مردم بصیر و آگاه جمهوری اسلامی که با پشتیبانی از ولایت تمام نقشه های دشمن را نقش بر آب کردند گفت:هدف دشمن در فتنه ۸۸ این بود که بین امام و امت شکاف ایجاد کند و انتخابات فقط یک بهانه بود
وی اضافه کرد: دشمن ۲۰ سال برای این فتنه برنامه ریزی کرده بود و امیدش به خواص بی بصیرتی بود که باعث ایجاد امید به دشمنان شده بودند وما باید از این تاریخ ۱۱ ساله پس از فتنه ۸۸ درس بگیریم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا