سیاسی

برخی از مسؤولان در کار جوانان سنگ‌اندازی می‌کنند

به گزارش نسیم قائن ، صلاحی مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنبی روز گذشته در جمع مردم روستای چلونک شهرستان قاین اظهار داشت: خداوند متعال پیامبر اکرم(ص) را به عنوان آخرین پیامبر الهی به پیغمبری مبعوث کرد.
وی با بیان اینکه می‌توان از بعثت پیامبر اکرم(ص) درس‌هایی گرفت، گفت: بعد از اینکه پیغمبر به پیامبری مبعوث شدند طبق دستور خداوند متعال نزدیکان خود را به دین اسلام دعوت کردند و علی(ع) نخستین نفری بودند که به پیامبر(ص) ایمان آوردند.
مسؤول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی افزود: دشمنان آسیب‌های بسیاری را به پیامبر اکرم(ص) و اصحاب ایشان وارد کردند و ده‌ها جنگ به پیغمبر تحمیل شد اما با تمام این مشکلات، پیامبر اکرم(ص) استقامت کردند.
صلاحی با اشاره به اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم در جهان همچنان حرفی برای گفتن داشته باشیم باید استقامت و در مقابل توطئه‌های هر روز دشمنان ایستادگی کنیم.
وی با بیان اینکه امروز رژیم صهیونیستی از موشک‌های جمهوری اسلامی ایران می‌ترسد، ادامه داد: امروز نظام اسلامی به برکت خون شهدا در جهان حرف برای گفتن دارد و آمریکا بدون جمهوری اسلامی ایران پای میز مذاکره نمی‌نشیند زیرا می‌داند بدون حضور ایران کاری انجام نمی‌شود.
مسؤول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی متوجه شدند که جمهوری اسلامی قدرت اول در منطقه غرب آسیا است، خاطرنشان کرد: امروز به برکت مجاهدت‌ها و خون شهدا دارای امنیت مثال‌زدنی هستیم.
صلاحی اظهار کرد: نباید نسبت به نظام کم‌لطفی کرد، هرچند مشکلاتی در کشور وجود دارد اما بخش عمده این مشکلات به مسؤولانی برمی‌گردد که توسط خود مردم انتخاب شدند.
وی با بیان اینکه باید در جهت اعتلای انقلاب اسلامی تلاش کرد، افزود: رهبر معظم انقلاب سال ۹۷ را سال “حمایت از کالای ایرانی” نام‌گذاری کردند و در سال‌های اخیر نیز در مورد اقتصاد کشور فرمایشات بسیاری داشتند.
مسؤول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب مسئله امروز مردم را اقتصاد می‌دانند و روی آن تأکید بسیاری دارند، گفت: اگر کالای ایرانی خریداری شود، اشتغال در کشور نیز ایجاد خواهد شد.
صلاحی با بیان اینکه برخی از مسؤولان و گردن‌کلفت‌ها در کار جوانان سنگ‌اندازی می‌کنند، عنوان کرد: باید با روحیه جهادی بسیاری از موانع پیش‌رو برطرف شود و با این روحیه می‌توان مشکلات را حل کرد.
‌وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند ما مشکلی غیرقابل‌حل در کشور نداریم، بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران کشوری است که از لحاظ منابع، امکانات و انرژی در دنیا اول است و اگر تمام کشورها تا ۵۰ سال آینده انرژی آن‌ها تمام شود اما ایران همچنان انرژی دارد.
مسؤول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی اذعان داشت: اگر بر روی منابع و معدن خراسان‌جنوبی کار شود تمام مردم استان می‌توانند از آن برخوردار شوند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا