سیاسی

برخوردجدی و قانونی با مشترکین غیر مجاز/جمع آوری فاضلاب مسکن مهر قاین با اعتبار ۱۷ میلیاردی

به گزارش نسیم قائن ، حسین توکلی مدیرامور آب و فاضلاب شهرستان قاینات پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارکرد :۳۰ کیلومتر از شبکه های فرسوده لوله کشی شهرستان قاینات با اعتبار ۶ میلیارد تومان در طی یکسال گذشته اصلاح و بازسازی شده است.
وی افزود:۱۰ کیلومتر دیگر از شبکه های فرسوده لوله کشی شهرستان با اعتبار ۲ میلیارد تومان تا پایان سال اصلاح خواهد شد.
توکلی گفت: توسعه ۱۵ کیلومتر از شبکه عمده آبرسانی در مناطق محروم وروستایی با اعتبار ۲ میلیاردتومان اجرا شده است.
وی ادامه داد: ۶۶ درصد مشترکین شهرستان قاینات ،الگوی مصرف را رعایت می کنند ،۱۸ درصدمشترکین شهرستان مشمول طرح رایگان الگوی مصرف و ۱۶ درصد مشترکین جرء پرمصرف و بد مصرف درشهرستان هستند.
مدیرامور آب و فاضلاب شهرستان قاینات با اشاره به پروژه مسکن مهر قاین (غدیر) که نارضایتی های بسیاری را داشت گفت: خوشبختانه از آذر۹۷ تا بهمن۹۹ برای اجرای فاضلاب شهرستان قاینات و خط انتقال فاضلاب هزار واحدی ۱۷ میلیاردتومان از محل اعتبارات ملی هزینه وانشعاب ۹۹۶ واحد مسکونی هزارواحدی به شبکه فاضلاب متصل شده است.
وی با بیان این که علی رغم حشکسالی و کمبود بارش در سال زراعی جاری، ۷۰ درصد به ظرفیت آبرسانی سیار افزوده شده است کفت: در حال حاضر ۵۰ روستای شهرستان با تانکر آبرسانی می شود.
وی افزود: در سال جاری هلال احمر و شهرداریها در آبرسانی به مناطق روستایی با ما همکاری داشته است و همچنین یک دستگاه تانکر آبرسانی نیز با کمک هزینه بنیاد برکت و امور آب و فاضلاب استان به اداره شهرستان اهدا شده است.
توکلی بیان داشت:شبکه جمع آوری فاضلاب قاین پیشرفت ۶۰ درصدی و تصفیه خانه نیز با پیشرفت ۴۰ درصدی مواجه است وتاکنون ۴۰ میلیارد تومان برای آن هزینه و اتمام تصفیه خانه نیازمند ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار است و برای اجرای تصفیه خانه بخش خصوصی وارد فاز اجرایی شده است.
وی در پایان با تاکید بر این که به ۵۲ هزار مشترک شهری و روستایی خدمات ارائه می دهیم ،گفت: طرح تشدید با مشترکین غیر مجاز در دستور کار ما قرار دارد و با کلیه مشترکین غیر مجاز برخورد جدی و قانونی خواهد شد.
در پایان این نشست از خبرنگاران قاین تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا