سیاسی

با هنجار شکنان در قاین برخورد جدی خواهد شد/برای توسعه قاینات ،گرایش های سیاسی را کنار بگذارید

به گزارش نسیم قائن ، حجت الا سلام نسائی دادستان قاین صبح امروز در سومین جلسه شورای اداری شهرستان قاینات خطاب به مسئولین اظهارکرد:عمر مسئولیت و فرصت خدمت به مردم نعمت بزرگی از سوی خداوند برای مسئولین است و باید قدر این فرصت را دانست ونباید مدیریت ومیز و صندلی که مقطعی و گذراست مسئولین را مغرور کند وما باید از این نعمتی که از برکت انقلاب و خون شهیدان نصیب ما شده است کمال استفاده را در راه خدمت رسانی مردم انجام دهیم و همه ما موظف هستیم با فساد مبارزه کنیم .
وی ادامه داد:یکی از مهم ترین دلایل فساد وناهنجاری در جوامع عدم انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر است که مردم نسبت به منکرات بی تفاوت شده اند
حجت الاسلام نسائی با بیان این که راه برون رفت از فساد در بخش های مختلف اخلاقی، اداری ،اقتصادی و اجتماعی بی شک امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است است گفت: اگر جامعه نسبت به معروفات بی تفاوت باشد انسان های بی کفایت بر آنها حاکم خواهد شد .
دادستان قاین با بیان این که باید جلوی منکرات گرفته شود و برای ما مردم قاین که به ولایت مداری شهرت داریم و شهرستان قاینات را به زعفران و زرشک و پسته آن می شناسند شرم آور است که برخی از جوانان و به خصوص دختران ما سگهای تزئینی را با خود در سطح شهر همراه دارند و این برای شهرستان ما گران و سنگین است
وی با تاکید بر این موضوع که فقط یک هفته به افراد فرصت داده خواهد شد که سگها را در کوچه و خیابان با خود همراه نکنند و بعد از آن زندگی کردن برایشان در قاینات محال خواهد بود.
دادستان قاین با بیان این که افرادی لا ابالی و هنجار شکن در مقابل این سیل انسان های مومن و خدا دوست قاین این منکر را ترویج می دهند گفت: نیروهای انتظامی و بسیج و اطلاعات شهرستان موظف هستند وارد صحنه شوند و مسئولین هم باید کمر همت ببندند که این منکر جمع شود.
حجت الاسلام نسائی ادامه داد:ما به کلان شهرها کاری نداریم واینجا قاینات است و قوانین خاص خودش را دارد و به عنوان مدعی العموم خود را موظف می دانم که جلوی منکر را باهمت شما مردم و مسئولین بگیریم.
وی درادامه سخنان خود نیز خطاب به قاچاقچیان مواد مخدر نیز گفت: یقین بدانید که اگر از شخصی در قاین بالای ۲ کیلو مواد صنعتی گرفته و روانه زندان قاین شوند زنده بیرون نخواهد آمد
دادستان قاین خطاب به سارقین نیز اظهارکرد: مال مردم عزیز است و سارقین حرفه ای بدانند که اگر قرار باشد به مال مردم تجاوز کنند مرّ قانون اجرا و اشد مجازات را برایشان در نظر خواهیم گرفت.
حجت الاسلام نسائی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارکرد:ما مردم قاینات برای این که این شهرستان را به جایگاه اصلیش برسانیم باید با هم متحد و همسو شویم وگرایش های سیاسی را کنار بگذاریم و بایکدیگر رفیق شویم تا قاینات در جایگاه اصلی خودش قرار بگیرد.
وی در پایان اظهارکرد: نماینده قاینات وزیرکوه یک انسان پرتحرک و پرانرژی و در صحنه ای هستند و از ایشان می خواهیم که موضوعی شهرستان قاینات ومحروم بودن آن را پیگیری کنند و قاینات به عنوان یک شهرستان کمتر توسعه یافته تلقی شود تا بتوانیم امکانات بیشتری برای شهرستان بگیریم و این هم یک همت همگانی می خواهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا