سیاسی

با بدقولی های خود مردم را بی اعتماد نکنید/ مردم تا کی باید منتظر وعده های شما باشند

به گزارش نسیم قائن ، روز گذشته امامی مدیر کل آب و فاضلاب خراسان جنوبی به همراه جمعی از معاونین اداره کل به منظور بررسی و حل مشکلات فاضلاب قاین از روند اجرایی پروژه به اتفاق اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه و کریمی فرماندار بازدید کردند.
علی رغم دستور وزیرنیرو برای شروع انشعاب گذاری فاضلاب و همچنین قول های مدیر کل ،متاسفانه روند پیشرفت کار کند بود که این موضوع باعث تذکراتی از سوی نماینده شهرستان های قاینات و زیرکوه و فرماندار شهرستان شد.
اسحاقی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر کل آب و فاضلاب استان،خطاب به وی گفت: مگر در حضور وزیر نیرو با ارائه توضیحاتی که دادید و دستور وزیر محترم قرار نشد که انشعاب گذاری از اول تابستان آغاز شود،مگر طبق صحبتی که با همدیگر داشتیم قرار نشد ۲۲ تیر ماه معاون وزیر نیرو جهت بازدید از روند اجرای کار به شهرستان سفر کنند چرا حال می گویید کار آخر ماه شروع خواهد شد؟
اسحاقی با بیان این که با اعتماد مردم بازی نکنید گفت: با این بد قولی ها هم مردم را به ما بی اعتماد می کنید و هم وزیر و معاونینشان را .
وی افزود:وزیر نیرو علنا از شروع انشعاب گذاری فاضلاب هزار واحدی قاین از اول تابستان خبر داد اما با این روند کاری تیم شما،این خوشحالی زهر مار ما ومردم شد.
اسحاقی اضافه کرد: مردم تا کی باید منتظر وعده های شما باشند ولذا تاکید می کنم سه شیفت کار کنید و این دندان لق را بیرون بیاندازید و وضعیت فاضلاب قاین را هر چه سریعتر روشن و به اتمام برسانید تا به دغدغه ده ساله مردم خاتمه داده شود.
کریمی فرماندار قاین نیز با بیان این که ما هم بر اساس صحبت های شما در دیدار با وزیر نیرو و همچنین ویدئو کنفرانسی که داشتید در مصاحبه ها به مردم اعلام داشته ایم کار انشعاب گذاری از اول تابستان شروع می شود و قول هایی به مردم دادیم حالا فحش ها و انتقادهای مردمی را ما می خوریم.
وی ادامه داد: برای تاسیسات برق ،مدیریت برق شهرستان آمادگی دارد در کمترین زمان ممکن تاسیسات برق رسانی را اجرایی کند ولذا امور آب و فاضلاب باید هرچه سریعتر پروژه را به اتمام برساند و روند اجرایی کار را با سرعت بیشتری پیش ببرند.
امامی مدیر کل آب و فاضلاب استان در حاشیه این برنامه در جمع خبرنگاران اظهارکرد:با توجه به این که برای رفع مشکل فاضلاب هزار واحدی قاین با پمپاژ فاضلاب وارد رودخانه فصلی شهر میشد واین موضوع معضلات اجتماعی وآزار و اذیت شهروندان را به دنبال داشت لذا طرح اصلاح و خط انتقال به طول ۴۰۰ متر افزایش و یک ایستگاه پمپاژ تعبیه شدکه بتوانیم پساب فاضلاب را به سایت تصفیه خانه انتقال دهیم
وی افزود:در هزارواحدی ۵۰ درصد شبکه اجرایی شده است و زمینه برای انشعاب گذاری آماده است و اگر تاسیسات خاصی مانع اجرای کار نشود ظرف یکماه آینده تمامی انشعابات هزار واحدی واگذار خواهد شد.
امامی ادامه داد: از مجموع ۱۵۰ کیلومتر فاضلاب شهر قاین حدود ۷۵ کیلومتر اجرا شده است و سرمایه گذار برای باقی مانده طرح و تصفیه خانه اعلام امادگی کرده است و طبق زمان بندی احداث تصفیه خانه به زودی نهایی می شود
وی از افزایش تعداد نیروی کاری حفر مقنی در هزار واحدی خبر داد و گفت: با افزایش نیرو سرعت در روند اجرای کار خواهیم داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا