سیاسی

بازدید مشاور محیط زیست سیمان فارس و خوزستان از شرکت سیمان قاین

به گزارش نسیم قائن ، مشاورمحیط زیست هلدینگ سیمان فارس و خوزستان از این شرکت بازدید و در جریان اقدامات زیست محیطی سیمان قاین قرار گرفت.
در ابتدای این بازدید آقای مهندس اعلمش مورد استقبال مدیر و معاونت کارخانه و جمعی از مدیران شرکت سیمان قاین قرار گرفت و در ادامه مشاور محیط زیست سیمان فارس و خوزستان از الکترو فیلتر ها، تصفیه خانه فاضلاب و فضای سبز کار خانه بازدید نمود و درجلسه کمیته مسولیت های اجتماعی که با حضور مدیران شرکت سیمان قاین که در محل سالن کنفرانس برگزار گردید. ضمن تبریک سال نو و مبعث حضرت رسول ( ص ) اقدامات زیست محیطی شرکت سیمان قاین را بسیار ارزنده و قابل توجه ارزیابی و رهنمودهای لازم را به اعضای کمیته مسولیت های اجتماعی شرکت سیمان قاین ارائه نمود.
در ادامه مهندس اکبری مطلق مدیرکار خانه سیمان قاین ، ضمن تشکر و تقدیر از همکاری فی مابین و همچنین توجه ویژه مشاور زیست محیطی هلدینگ سیمان فارس و خوزستان گفت : تمامی دستاوردها و موفقیت های زیست محیطی شرکت سیمان قاین را مرهون همت و تلاش آقای دکتر اقبالیان مدیریت عامل و یکایک همکاران شرکت سیمان قاین است و مهمترین رسالت این مجموعه رعایت الزامات زیست محیطی می باشد.
وی افزود: پروژه های توسعه فضای سبز ،ایجاد گلخانه ، ممیزی آب ، تجهیز هر چه بیشتر سایت پسماند و تبدیل الکترو فیلتر های آسیابهای سیمان به منظور کاهش غبارهای خروجی در دستور کار قرار دارد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا