سیاسی

بازدید بیش از ۸۰ هزار نفر از بقاع متبرکه شهرستان قاینات

حجت الاسلام حسین رحیمی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قاینات در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن اظهارکرد:طرح آرامش بهاری یکی از طرح های سازمان اوقاف و امور خیریه است که هرساله در ایام نوروز در بقاع متبرکه سراسر کشور اجرا می شود .
وی با بیان این که امسال در ۶ بقعه شهرستان قاینات طرح آرامش بهاری اجرا شد گفت: در ۵ بقعه شهرستان روحانیون بومی و اعزامی از قم مستقر بودند و برنامه های فرهنگی و مذهبی را اجرا کردند.
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه قاین درادامه گفت: از ۲۵ اسفند تا ۱۳ فروردین ۹۷ با اجرای طرح آرامش بهاری در بقعه های شاخص شهرستان و همچنین سایر بقاع متبرکه ۸۰ هزار و ۵۸۲ نفر از ۱۳ بقعه شهرستان قاین بازدید کردند .
وی افزود: در این مدت بیشترین بازدید کنندگان در روز ۱۳ فروردین با ۲۸ هزار و ۲۹۰ نفر بوده است که بیشترین زائرین مربوط به بقعه امام زادگان حسن و افضل(مزارنو) بوده است .
رحیمی در ادامه اظهارکرد: در طول اجرای طرح آرامش بهاری ۴هزار و ۲۵۲ نفر در ۱۳ بقعه شهرستان اسکان داده شده اند .
وی گفت: ۵ هزار و ۷۸۰ نفر نیز از خیمه های معرفت و غرفه کودک در طرح آرامش بهاری بازدید داشته اند و ۹۳۵ نفر نیز مشاوره دینی و پاسخ به سوالات شرعی دریافت کرده اند .
حجت الاسلام رحیمی از توزیع ۴هزار جایزه دربین کودکان و نوجوانان و همچنین بازدید کنندگان از خیمه های معرفت در ایام نوروز امسال به همت اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان خبرداد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا