سیاسی

اهدای ۵۱ سری جهیزیه به نوع عروسان نیازمند قاین درراستای رزمایش کمک مومنانه

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات عصر امروز در حاشیه برگزاری رزمایش کمک مومنانه باکه با اهدای کمک جهیزیه به نوعروسان نیازمند شهرستان قاینات برگزار شد با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده به همت خیرین و مردم شهرستان قاینات گفت: در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه که در ماه مبارک رمضان و با شیوع کرونا در چند مرحله برگزار شد ۱۲هزار و۸۹۶ سبد غذایی با ارزش ریالی ۲ میلیارد و ۹۷۱ میلیون و ۶۲۰ هزار ریال دربین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد.
وی از توزیع ۴۰ هزار پرس غذا و بخشیدن اجاره ۱۲۰ باب مغازه در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه خبر داد و گفت: جمعا ۳۳ میلیارد و ۸۰۳ میلیون و ۶۲۰ هزار ریال کمک های تقدی و غیر نقدی جمع آوری و در بین نیازمندان توزیع شد.
هزاری با اشاره به مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه گفت: در گام دوم رزمایش که طی ۳ مرحله از قربان تا غدیر،دهه اول محرم و دهه آخر ماه صفر نیز برگزار خواهد شد در مرحله اول ۵۱ سری کمک جهیزیه به همت بسیج سازندگی سپاه قاین(۴۳ سری) و (۸سری) به همت موسسه خیریه امام رضا(ع) مسجد قبا وخودیاری نوعروسان با ارزش ۷۶۵ میلیون تومان توزیع شد.
وی از توزیع حدود ۲۰تن گوشت قرمز در ایام عید قربان تا غدیر،توزیع ۲۶ هزار و ۲۵۰ پرس غذا و ۴۷۸ سبد غذایی دربین نیازمندان خبر داد و گفت: در مجموع تا کنون ۲۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی دربین نیازمندان توزیع شده است.
در حاشیه برگزاری این مراسم نیز از خبرنگاران فعال شهرستان قاینات که در طول یک سال گذشته با سپاه قاینات همکاری داشته اند تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا