سیاسی

انهدام ۱۳ باند قاچاق مواد مخدر در”قاین”/ کشف ۲ تن و ۶۶۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ”محمود زال بیگی” اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان قاین طی ۶ ماهه گذشته ۱۳ باند حمل و توزیع کننده مواد مخدر را منهدم و ۲ تن و ۶۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مواد افیونی کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان قاین بیان داشت: مأموران پلیس طی ۶ ماه در شهرستان قاین ۵۶۲ قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر و با انجام طرح های انتظامی ۷۲ خرده فروش مواد مخدر را نیز دستگیر کردند که از متهمان ۹۳ خودرو و موتورسیکلت توقیف شده است.
سرهنگ زال بیگی با اشاره به تصادفات جاده ای و شهری در شهرستان قاین؛ گفت: طی ۶ ماه گذشته تلفات جاده ای در این شهرستان ۲۹ درصد کاهش و تلفات سوانح شهری ۳۹ درصد کاهش داشته است.
وی از صدور هزار و ۴۶۳ گواهینامه خودرو و موتورسیکلت در شهرستان قاین خبر داد و گفت: طی مدت۶ ماهه ابتدایی سال جاری هزار و ۸۶۰ خودرو و موتورسیکلت نیز در این شهرستان پلاک شده است.
این مقام انتظامی افزود: طی ۱۸۰ روزه ایتدایی امسال شهروندان در شهرستان قاین ۶۸۳ مورد تماس با سامانه نظارت همگانی ۱۹۷ پلیس برقرار کرده اند که در این خصوص انتقادات از عملکرد کارکنان نسبت به مشابه سال قبل ۱۹درصد کاهش داشته است و همچنین شکایت از کارکنان پلیس نیز ۴۲ درصد کاهش داشته است.
سرهنگ زال بیگی خاطرنشان کرد: در طول ۶ ماهه ابتدایی سال جاری ۶۹ پرونده کلاهبرداری تلفنی و اینترنتی به ارزش یک میلیارد و ۲۴۶ میلیون و ۷۳۶ هزار ریال در سطح شهرستان قاین بوقوع پیوسته که از این مقدار بیش از ۸۵ درصد پرونده ها کشف شده است.
وی بر رعایت نکات پیشگیری از کلاهبردای تأکید و تصریح کرد: نگهداری از رمز کارت های بانکی و عدم افشای مشخصات مشخصات کارت و حساب های بانکی در فضای حقیقی و مجازی تا حد زیادی در ناکام ماندن کلاهبرداران موثر خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا