سیاسی

انقلاب اسلامی استمرار مبعث رسول الله است/افتتاح بزرگترین بخش ICU خراسان جنوبی در قاینات

به گزارش نسیم قائن ، شب گذشته ،جشن مبعث حضرت رسول (ص) با حضور نماینده شهرستان قاینات وزیرکوه در محل مسجد جامع این شهر برگزار شد.
اسحاقی دراین جلسه با بیان این که مبعث شروع انقلاب اسلامی است گفت: در این شب با پیغمبر عهد می بندیم که انقلاب اسلامی را استمرار مبعث شما بدانیم.
وی درادامه بیان داشت: مبعث پیامبر برای همه ما حکمت است و این روزها هم تاریخ در حال تکرار شدن است واگر مروری به تاریخ داشته باشیم خواهیم فهمید که چه کسانی پس از بعثت پیامبر با ایشان بودند و بعد جدا شدند.
اسحاقی ادامه داد: این تاریخ لحظه به لحظه جای تامل دارد ولذا مردم ما باید بصیر باشند و بدانند که به والله قسم اگر تاریخ تکرار شود و روزی ما نائب بر حق امام زمان را تنها بگذاریم سر امام زمانی به نیزه خواهد رفت.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در درادامه با بیان این که مردم ما بدانند که مشکلات پیش آمده ناشی از بی مدیریت هاست گفت: این مشکلات را به حساب نظام و انقلاب نگذارید چرا که دشمن به بهانه این فشار ها و تحریم ها و… به دنبال این است که مشکلات پیش رو را به حساب نظام و انقلاب بگذارد و باید هوشیار باشیم و دراین شب با رسول الله بیعت کنیم که تا ظهور صاحب اصلی انقلاب از آن محافظت کنیم.
وی به حضور پاپ در کشور عراق نیز اشاره کرد و گفت: متاسفانه عده ای به دروغ مدعی می شوند که پاپ دعوت رهبر ایران را نپذیرفته است و این چیزی جز تفرقه نیست و حضرت آیت الله سیستانی هم خوب می دانند که این امنیت در کشورهایی همچون عراق و سوریه و لبنان به برکت انقلاب اسلامی و فرماندهی مقام معظم رهبری است ودشمن هم می خواهد از این گونه برنامه ها سوء استفاده کند و ایمان ما را بگیرد و انقلاب ما را تضعیف کند.
اسحاقی در ادامه سخنان خود با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه قاینات و زیرکوه با بیان این که کار ما نمایندگان مجلس قانون گذاری است گفت: درطول این مدت سعی کرده ام بازوی توانمندی در کنار مدیریت اجرایی شهرستان باشم.
وی از تحول در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان های قاینات وزیرکوه خبر داد و گفت: ۱۶ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات به بیمارستانهای قاینات و زیرکوه اختصاص یافت و با پیگیری های انجام شده وحمایت های وزارت بهداشت بزرگترین icu خراسان جنوبی به زودی در قاینات افتتاح خواهد شد.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه از اختصاص ۳ دستگاه سی تی اسکن و ام ار آی و ماموگرافی به شهرستان قاینات خبر داد و گفت: قرارداد این دستگاهها به نام قاین بسته شده است و ام ار آی هم هفته گذشته وارد قاین شد و پیگیر دو دستگاه دیگر برای شهرستان خواهیم بود.
وی از اخذ مجوز بیمارستان زیرکوه و قرار گرفتن در ردیف بودجه ۱۴۰۰ نیز خبر داد.
اسحاقی از دیدار با وزرا و معاونینشان در طی یکسال گذشته خبر داد و گفت: در دیدار با وزیر نفت که اخیرا انجام شد، لیست بسیاری از پروژه های نیمه تمام حوزه انتخابیه به وزارت اعلام و تلاش می شودتا از محل درآمد های نفتی برای تکمیل پروژه ها اعتبار دریافت شود.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه از دیدار با سالاری مدیر عامل بیمه تامین اجتماعی کشور و پیگیری برای شبانه روزی شدن درمانگاه تامین اجتماعی قاین و ساخت دی کلنیک شهرستان خبر داد و گفت: دستور افزایش خدمات رسانی به بیماران تامین اجتماعی شهرستان گرفته شد و دستور پروژه دی گلنیک که در سال۱۳۹۶ کلنگ زنی شده بود گرفته و در پروژه های ۱۴۰۰ تعریف خواهد شد.
وی به موضوع پادگان قاین نیز اشاره کرد و گفت بعد از ۲۰ سال که دستور رهبری بر روی زمین مانده بود مناقصه ساختمان آسایشگاه و بخش اداری اجرا و شاهد شروع روند کار در پادگان هستیم و همچنین مجوز۵۲۰ واحد مسکونی نیز برای ارتش گرفته شده است.
اسحاقی به راه اندازی فولاد قاین اشاره داشت و گفت: این پروژه با پیگیری های بسیار زیاد به ثمر نشست و ان شاء الله از سود فولاد در سالهای آتی قایناتی آباد خواهیم داشت.
نماینده مردم قاینات زیرکوه به موضوع جاده قاین بیرجند نیز گریزی زد و گفت: در طول ۱۰ ماه گذشته با پیگیری های مگرر مسئولین استانی و نمایندگان نگذاشته ایم کار بخوابد و خرداد ۱۴۰۰ شاهد تکمیل دوبانده شدن این جاده خواهیم بود.
اسحاقی به موضوع راه آهن قاین بیرجند نیز اشاره کرد و گفت: دراین مسیر هم از هیچ کوششی دریغ نکرده ایم و پروژه راه آهن نیز جز برنامه ها و اولویت های در حال اجراست و دراین مسیر هم استاندار قبلی آقای معتمدیان و همچنین استاندار فعلی تلاش های زیادی داشته و دارند و قطعا با همکاری و پیگیری های صورت گرفته اقدامات خوبی انجام خواهد شد.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در بخش پایانی سخنان خود نیز اظهار داشت: تعامل با دولت برای تحقق حقوق مردم جز وظایف ماست وتازمانی که دولت مورد تایید مقام معظم رهبری باشد ما هم باید برای تحقق حقوق مردم در کنار دولت باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا