سیاسی

انتخابات یک آزمایش و امتحان بزرگ برای رسیدن به قله است/همه مردم حق دارند آزادانه و مستقیم در انتخابات شرکت کنند

به گزارش نسیم قائن ، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در مراسم گرامیداشت سالروز گرامیداشت سوم خرداد در جمع پیشکسوتان و بسیجیان قاین گفت:در دوران جنگ تحمیلی یک تحول عظیم در ارتش و نیروی های بسیج و سپاه ما ایجاد شد واخوت و همدلی بین ارتش وژاندارمری و کمیته های انقلاب در جبهه تحقق پیدا کرد.
وی ادامه داد: این اتحاد و همدلی باعث پیروزی های فراوانی در عملیات ها شدو یکی از این عملیات ها،عملیات بیت المقدس بودکه با انگیزه الهی و اخلاص الهی و اتحاد وهمبستگی بین نیروهای مختلف در جبهه حق علیه باطل به پیروزی رسید.
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی درخشش و حیات انقلاب اسلامی را نتیجه احیاء ارزشهای اسلامی دانست و گفت: این اقتدار و درخشش کشور ما به خاطر انرژی هسته ای و گاز و سوخت و .. نیست بلکه این ها ابزار هستند و موفقیت ما به خاطراخلاص،اراده،انگیزه و نصرت های الهی است.
وی با تاکید بر این که شهدا را باید الگو قرار دهیم گفت: شهدا نیت خودشان را خالص کردند و عملشان را مطابق با نیتشان انجام دادند و ما باید از شهدا درس و الگو بگیریم.
سردار قاسمی در ادامه با بیان این که کشور ما از سال ۱۳۳۰ به نوعی توسط آمریکائیها اشغال شده بود گفت: اکنون ۴۲ سال است که مستقیم و غیر مستقیم در برابر آمریکا ایستاده ایم وآنهایی که میخواستند ما را به زباله دان تاریخ بیاندازند امروز خود به زباله دان تاریخ پیوسته اند.
سردار قاسمی در ادامه به برنامه های آمریکا و اسرائیل برای جمهوری اسلامی ایران گفت: در دوسال گذشته اینها با تقسیم کاری که داشته اند آمریکا گفته است تمام تجمعات و اغتشاشات و درگیری ها در شهرهای مختلف ایران با من،موشک باران مراکز هسته ای و شهرهای موشکی و ترور شخصیتها با اسرائیل و دراین سال های اخیر دانشمند هسته ای ماشهید فخری زاده را تروز ،در نطنز نیر انفجارهایی صورت گرفت و کشتی نفت ما را در دریای سرخ زدند که خوشبختانه شاهد پاسخ های کوبنده نیروهای مقاومت در پایگاه جاسوسی اقلیم کردستان عراق،زدن کشتی های اسرائیلی و… به صورت مستقیم بودیم و همچنین بعد از پیام مقام معظم رهبری به جوانان فلسطینی ،در کمتر از ۱۲ روز یک افتخار بزرگ به دست آوردند و همه این ها نشان می دهد که اسرائیل و آمریکا به شدت به هم ریخته اند و صهیونیست ها از فلسطین در حال خارج شدن هستند وآمریکائیها هم چمدان خود را بسته اند و از افغانستان و عراق و سوریه خارج می شوند.
وی ادامه داد: با همه این وضعیت ها ،یک دومینو در جهان شروع شده است و هدف همه اینها، قله بلندی به نام ایران است که می خواهند بر کشور ما حاکم شوند و ما هم تلاش می کنیم که به این قله برسیم و نگذاریم آمریکا و اسرائیل این قله را تصرف کنند.
سردار قاسمی گفت:یک مرحله اساسی و گردنه بلند این قله، انتخابات است و یکی از برنامه های آنها در آستانه انتخابات مذاکرات وین است که هنوز به نتیجه ای نرسیده است و ایران هم ضعیف ترین تیم خود را برای مذاکره فرستاده است.
وی گفت: ایران در صورتی که آمریکا به همه تعهدات خود از جمله لغو تمام تحریم ها از فروردین ۱۳۵۸ تا کنون،برگرداندن تمام طلبکاریها به کشور و تایید بانک های مرجع و آزاد سازی اسرا و زندانیان ما در برابر ۴ نیروی درخواستی آنها و …عمل کند موافق برجام است و تجربه نشان داده است که ایران هم خوش حسابی کرده است .
وی ادامه داد: انتخابات یک آزمایش و امتحان بزرگ برای رسیدن به قله است و آمریکائیها هم میگویند کسی نباید درانتخابات شرکت کند در حالی که صندوق های رای همیشه سرنوشت ساز بوده است و این روزها این صندوق ها مهم تر هستند.
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی ادامه داد:انتخابات برای مردم یک حق است ،قانون اساسی جمهوری اسلامی برای مردم حقی قائل شده است وهمه مردم مردم حق دارند مستقیم و آزادانه در انتخابات شرکت و رای خود را بدهند و برای انتخاب باید بصیر و آگاه باشیم و در انتخاب خود دقت کنیم.
وی ادامه داد: شرکت در انتخابات یک تکلیف برای همه ملت ایران است و تکلیف ما این است که در مقابل انتخابات بی تفاوت نباشیم و رسالت اول ما نیز حضور حداکثری و رسالت دوم ما انتخاب فرد مطلوب باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا