سیاسی

امروز انقلاب اسلامی موتور پیشران در عرصه علم و فن آوری است

به گزارش نسیم قائن ، فرحبخش ثانی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با اشاره به نقش پیروزی انقلاب اسلامی در توسعه علمی کشور اظهارداشت: پیروزی انقلاب اسلامی نقش بسزایی در توسعه علمی داشته است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین گفت: قبل از انقلاب کشور در توسعه علمی هیچ گونه پیشرفتی نداشت اما امروز در تمام نقاط دور دست کشور توسعه علمی مشهود است.
امروزه کشوررتبه دوم را از نظرعلوم و مهندسی دارد
وی با بیان اینکه امروزه کشوررتبه دوم را از نظرعلوم و مهندسی دارد، افزود:در قبل از انقلاب برای بسیاری از کارهای علمی و فن آوری کشور وابسته به خارج بود و امروزبه برکت انقلاب اسلامی این وابستگی ها برطرف شده است.
فرحبخش ثانی با بیان اینکه امروز کشور در خصوص واکسن کرونا شاهد آزمونهای خوبی هستیم، عنوان کرد: امروز انقلاب اسلامی موتور پیشران کشور در عرصه علم و فن آوری است.
وی با اشاره به چرخه پیشرفت هسته ای کشور در بعد از انقلاب بیان داشت: کشور در تولید علم و فن آوری صفر بود ولی امروز کشور توسعه پایداردر گرو پیشرفت علم بوده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین با بیان اینکه امروز صادرات غیر نفتی کشور ۶۰برابر شده است،گفت: پیشرفت های کشور در صنعت مونتاژ و صنایع قابل توجهی داشته ایم.
وی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب به عرصه علم،فن آوری و پژوهش افزود: دانش آشکار ترین وسیله برای عزت کشور است وروی دیگر دانایی؛توانایی است و باید همراه علم و دانش اخلاق نیز باشد.
عزت و اقتدار کشور در عرصه دفاعی و هسته ای
فرحبخش ثانی تاکید کرد: امروزعزت و اقتدار کشور در صنایع دفاعی، هسته ای و توان موشکی از برکت خون شهدا و اطاعت از ولایت است.
وی با اشاره به رزمایش سپاه و ارتش افزود: در این رزمایش شاهد برد موشکی ۱۸۰۰ بودیم که توانست بدون هیچ گونه خطایی در این رزمایش مورد قرار بگیرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قائن گفت: انقلاب اسلامی در طی ۴۲ سال از عمر خود توانسته قله های علمی را طی کند و به درجات عالی برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا