سیاسی

امام خمینی(ره) یک انسال کامل بود/۲۸ خرداد یک فراز متمایز و یک حماسه سرنوشت ساز است

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ حمید رضا برات زاده مدیر ارزشیابی نیروهای سازمان بسیج ورده های عمده از بازرسی ستاد کل سپاه پاسداران در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که شامگاه ۱۴ خرداد در محل مسجد جامع قاین برگزار شد اظهارکرد:امام خمینی(ره) یک اقیانوس بود و بعد از اولیاء الهی و پیامبران الهی شخصیتی همانند امام را نداشتیم و نخواهیم داشتو
وی افزود: امام خمینی(ره) یک انسال کامل بود وتا مرز عصمت پیش رفته بود .
فرمانده اسبق سپاه ناحیه قاینات در ادامه با بیان این که امام (ره) ویژگی هایی داشتند که قطعا برگرفته از ویژگیهای ائمه گفت: صلابت و ایستادگی و لطافت و رقت قلب و از خود گذشتگی امام از جمله ویژگی های معمار کبیر انقلاب بود.
وی بیان داشت:امام خمینی(ره) امت را کامل شناخته بودند و میدانستند که اگر مردم به میدان بیایند تا پای جان هستند و هیچ هراسی ندارند.
برات زاده ادامه داد:مردم هم پای این انقلاب و نظام و ارزشها با تمام وجود ایستادند واز خود گذشتگی کردند و این انقلاب اتفاق افتاد.
مدیر ارزشیابی نیروهای سازمان بسیج در ادامه سخنان خود گفت: تمام مزدوران عالم و برخی از معاندین داخلی دورهم جمع شدند و در مقابل این نهضت ایستادند تا انقلاب را از پای دربیاورند ولی همه اینها کورخوانده اند.
وی افزود: امام خمینی(ره) از آینده خبرداشتند ودر مقابل منافقین و معاندین ایستادند و نگذاشتند انقلاب به دست نا اهلان بیفتد.
سرهنگ برات زاده در ادامه به انتخابات پیش رو نیز اشاره داشت و گفت: انتخابات ۱۴۰۰ چه برای شوراها و چه ریاست جمهوری بسیار مهم است و نباید برخی از سوء مدیریت ها در کشور باعث تردید مردم برای حضور در انتخابات شود.
وی ادامه داد: درست است که مردم از بی تدبیری ها و گرانی ها ناراحت هستند اما سوال این است که آیا باید دشمن را شاد کنیم یا دل امام و رهبری را؟
برات زاده با بیان این که در دنیای امروزی ،قدرتی را نداریم که درمقابل جمهوری اسلامی ایران بایستد گفت: هیمنه استکبار در حال خرد شدن است و با حضورمان در انتخابات این هیمنه در هم شکسته خواهد شد.
وی با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو گفت: برا این انقلاب خونها ریخته شده است و بهترین سرمایه های این مملکت برای این انقلاب هزینه شده است و افرادی همچون حاج قاسم خرج این نظام و انقلاب شده اند و همه ما بایستی به نیابت از دست قطع شده حاج قاسم در پای صندوق های رای حاضر شویم و با رای دادن پوزه دشمن را به خاک بمالیم.
برات زاده با بیان این که دشمن منتظر این است که ببیند در ۲۸ خرداد چه اتفاقی خواهد افتاد گفت: قطعا مردم هم این دوره سنگ تمام خواهند گذاشت و موفق و سربلند از این عرصه بیرون خواهند آمد .
وی ادامه داد: مردم پای انقلاب و ارزشها و خون شهدا و پای امام و ولایت ایستاده اند و قطعا با حضور خود دشمنان را مایوس خواهند کرد.
فرمانده اسبق سپاه ناحیه قاینات اظهارکرد: دشمن می خواهد با جنگ اقتصادی ما را فلج کند اما شاهد بودیم که همین مردم در بحث مواسات و کمک مومنانه چه طور به یاری هموطنان خود شتافتند و از این گردنه عبور کردند و قطعا در انتخابات هم که می خواهند مردم را دلسرد و نا امید کنند ،یک حماسه دیگر خلق خواهند کرد.
وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: ۲۸ خرداد یک فراز متمایز و یک حماسه سرنوشت ساز است و همه سران کفر وایادی آن ها جمع شده اند و چشم به این روز تاریخی دوخته اند و قطعا با انتخاب یک دولت انقلابی و میدانی و کار آمد تحولی در کشور اتفاق خواهد افتادو مردم با بصیرت و آگاهی دشمنان را نا امید خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا