اخباراسلایدر بزرگشهرستان

افزایش پزشکان عمومی در اورژانس قاین جهت رفاه حال مردم/ عدم واکسیناسیون برخی کارمندان ادارات برای ما قابل قبول نیست

به گزارش نسیم قاین:حمید رضا برات زاده سرپرست فرمانداری قاین در سیزدهمین جلسه ستاد کرونا شهرستان قاینات گفت: همه ما در چند ماه اخیر وضعیت کرونا را عادی پنداشته ایم و توجه زیادی به دستورالعمل ها نداریم.

وی درادامه با اشاره به وضعیت واکسیناسیون جمعیت شهرستان و  با تاکید بر ترغیب و تشویق مردم جهت  تزریق دز سوم واکسیناسیون گفت: عدم واکسیناسیون کارمندان ادارات نیز برای ما قابل قبول نیست و کلیه کارمندان باید هر سه دز واکسن را تزریق کنند.

وی  در ادامه با اشاره به دستورالعمل ستاد کرونای استان مبنی بر تعطیلی مدارس و برگزاری کلاس ها به صورت مجازی گفت: ما تابع دستورات ستاد کرونای استان و کشور هستیم و در صورتی که وضعیت بهتر شود با نظر مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان در خصوص باز گشایی مدارس زیر ۵۰ نفر وفاقد بستر مجازی که از درخواستهای اداره آموزش و پرورش است تصمیم گیری خواهد شد.

برات زاده با بیان این که بایستی برنامه ها و تجمعاتی که دراین ایام برگزار می شود بسیار محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی باشد از مسئولین و دست اندر کاران برنامه های ایام الله دهه فجر خواست  که در اجرای برنامه ها همه جوانب را رعایت کنند.

وی از عدم برگزاری مراسم اعتکاف امسال برابر دستورالعمل های ستاد کرونا خبر داد و گفت: سازمان تبلیغات ومسئولین امور مساجد و دست اندرکاران از ثبت نام در این زمینه خود داری نمایند.

سرپرست فرمانداری قاین با اشاره به  افزایش مراجعات به مراکز درمانی به دلیل شیوع اُ میکرون از رئیس شبکه بهداشت و درمان خواست تا  در صورت امکان نسبت  به راه اندازی موقت درمانگاه برای مراجعه بیماران سراپایی و جلوگیری از ازدحام در اورژانس بیمارستان قاین اقدام و همچنین تعداد پزشکان عمومی در اورژانس افزایش یابد.

وی ادامه داد: از ظرفیت نیروهای بسیج در طرح شهید سلیمانی جهت همکاری بیشتر با شبکه بهداشت و درمان نیز استفاده شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا