سیاسی

اعزام ۹۰ نفر از قاین به سرزمین راهیان نور + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در جمع زائرین کربلای ایران گفت:شهدا به شما نظر داشته اند که درچنین روزهایی و در ایام تحویل سال به سرزمینی سفر می کنید که بسیار مقدس است .
فرمانده سپاه ناحیه قاین درادامه اظهارکرد:فرصت راهیان نور بهترین زمان برای قرار گذاشتن با شهدا و این که به وصیت نامه شهدا عمل کنیم،است .
وی با توصیه به زائرین راهیان نور گفت: خط ولایت وصیت شهداست و باید با نگاه به ولایت که توصیه شهداست مسیر زندگی خودرا ترسیم کنیم و برنامه داشته باشیم و پشت ولایت را در عمل خالی نگذاریم .
هزاری گفت: در حال حاضر ما باید بدانیم که رهبری جامعه در پیشبرد نظام مقدس اسلامی چه راهبردی را ترسیم کردند و درصحنه بین الملل چه وضعیتی داریم..
وی در پایان بیان داشت:پیوست فرهنگی این سفر ،سفر زیارتی است که جوانان ما می توانند شهدا را الگوی خود قرار دهند و نتایج آن را در زندگی خود ببینند
هزاری خطاب به جوانان گفت: فرصت راهیان نور نقطه عطفی در زندگیتان باشد و به دنبال سیره شهدا باشید واین سیره شهدا در دفاع از حریم ولایت و زمینه سازی برای ظهور حجت باشد .
کاروان راهیان نور شهرستان قاینات متشکل از بسیجیان حوزه های شهید ناصری،شهید کاوه و حوزه های بسیج خواهران ،عصر امروز با بدرقه مسئولین از محل امام زاده زید به مناطق جنوب کشور اعزام شدند.
همچنین دو دستگاه اتوبوس از حوزه شهید ناصری و حوزه ادارات شهرستان در سال جدید به مناطق جنوب کشور اعزام خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا