سیاسی

اصلاح و تربیت دو هدف متعالی در زندانها/حمایت قوه قضائیه در طرح تسری حقوق کارکنان زندان

به گزارش نسیم قائن ، سلمان اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مراسمی که به مناسبت سال نو با حضور جمعی از خانواده زندانیان و رئیس دیوان عالی کشوربرگزار شد اظهارکرد:برای خطه قاینات و خراسان بزرگ افتخار است که وقتی رضایت مندی مقام معظم رهبری را از قوه قضائیه داریم یکی از ستون های این قوه، فرزندی از خطه قاینات است.
وی در ادامه از حمایت های قوه قضائیه در خصوص حمایت از طرح تسری در حقوق کارکنان زندان و تصویب آن در مجلس شورای اسلامی تشکر کرد و گفت: قطعا بسیاری از اقدامات انجام شده دراین مسیر با حمایت ها و راهنمایی های بی نظیر قوه قضائیه بوده است.
سلمان اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه با بیان این که دو هدف متعالی برای زندانها اصلاح و تربیت است گفت: برخورد پرسنل زندانها در خراسان جنوبی و به خصوص شهرستان قاینات به گونه ای بوده است که این دو بازو توانسته است در عملکرد این عزیزان متبلور شودو قطعا دراین زمینه حمایت های دادگستری و دادستان محترم بسیار موثر بوده است.
اسحاقی از حمایت ها و راهنمایی ها حجت الاسلام مرتضوی مقدم به عنوان فرزند قاینات و رئیس دیوان عالی کشور در طول یک سال گذشته در جهت تسریع اقدامات انجام شده در شهرستان در حوزه های بهداشت و درمان،جاده ،فولاد و … تقدیر کرد و گفت: قطع یقین گره بسیاری از کارهاو برنامه های شهرستان با راهنماییها و حمایت های ایشان گشوده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا