سیاسی

استقرارحداقل ۸روحانی درغالب طرح هجرت درروستاهای بزرگ قاین

به گزارش نسیم قائن ، حجت‌الاسلام احمد علیپور مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از برگزاری همایش روحانیون مستقر و طرح هجرت شهرستان قاینات با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین عارفی مسئول روحانیون طرح هجرت استان در محل مسجد قبای این شهرستان خبر داد.
حجت‌الاسلام علیپور طی سخنانی، اظهار داشت: متأسفانه به دلیل نبود روحانی، برخی روستاهای با جمعیت بالا و دارای خانه عالم، بدون روحانی هستند.
وی از مسئول روحانیون طرح هجرت استان خواست حداقل ۸ روحانی به منظور استقرار در روستاهای بزرگ این شهرستان، در قالب طرح هجرت اعزام شوند.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین همچنین خواستار برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت برای روحانیون مستقر و طرح هجرت به صورت ماهیانه در محل اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان شد.
حجت‌الاسلام علیپور بر انجام برنامه ریزی مناسب توسط روحانیون برای بزرگداشت هر چه بهتر ایام غدیر و دهه ولایت تأکید کرد و اظهار داشت: روحانیون تلاش نمایند تا ستادهای مردمی غدیر تشکیل شود چرا که مردم در رابطه با احیای امر امامت و ولایت، حاضرند تا آنجا که در توانشان است، هزینه کنند.
در این همایش حجت‌الاسلام خسروی مسئول روحانیون طرح هجرت شهرستان قاینات ضمن خیر مقدم گزارشی از خدمات ارائه شده در سطح شهرستان ارائه داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا