سیاسی

استاندار خراسان‌جنوبی با رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد/ سفر تخصصی هیأت پارلمانی جمعی از مجلسی‌ها به خراسان‌جنوبی

به گزارش نسیم قائن ، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی به همراه سلمان اسحاقی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و علی نیکزاد نائب رئیس اول مجلس دیدار و گفت‌وگو کردند.
استاندار خراسان‌جنوبی در دیدارهای متعدد خود با مجلسی‌ها از آخرین وضعیت و مسایل مختلف استان گفت.
وی طی نشستی با قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به تشریح مسایل استان پرداخت و از آخرین وضعیت طرح‌ها و پروژه‌های در دست اقدام گفت.
معتمدیان با بیان شرایط استان و حجم مشکلات موجود، کمک به تقویت ردیف‌های بودجه‌ای در حوزه‌های زیرساختی و اجرای پروژه‌های عمرانی را خواستار شد و راهکارهایی در این زمینه ارائه کرد.
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی نیز ضمن پذیرش بررسی شرایط برای کمک به تقویت ردیف‌های بودجه‌ای در راستای حل مشکلات استان، قول مساعد داد.
استاندار خراسان‌جنوبی در دیدار با علی نیکزاد، نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی نیز از برنامه‌های توسعه‌ای و عمرانی استان گفت و درخصوص اقدامات صورت گرفته و پروژه‌های عمرانی در دست اقدام در راستای محرومیت زدایی و تأمین زیرساخت ها، سخنان مبسوطی ایراد کرد.
سفر تخصصی هیأت پارلمانی جمعی از مجلسی‌ها به خراسان‌جنوبی
سفر تخصصی هیأت پارلمانی جمعی از مجلسی‌ها به ریاست نایب رئیس اول مجلس و رصد شرایط از نزدیک به منظور کمک به پروژه‌های عمرانی و زیرساختی، نتیجه این نشست و از وعده‌های نیکزاد به استاندار بود.
معتمدیان در دیدار با رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نیز گزارشی درخصوص وضعیت معیشتی و اشتغال مردم استان و جامعه هدف تحت پوشش نهادهای مطرح کرد.
نتیجه این نشست طولانی هم وعده سفر نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی، رؤسای نهادهای حمایتی و شرکت های بزرگ سرمایه گذاری در حوزه‌های تأمین اجتماعی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان بود تا در سایه برنامه ریزی همه ظرفیت‌ها در جهت رفع مشکلات معیشتی و اشتغال استان اقدامات لازم صورت گیرد .
دیدار با مجمع نمایندگان استان و بررسی آخرین وضعیت اقدامات صورت گرفته در استان از دیگر برنامه‌های استاندار در روز دیدار با مجلسی‌ها بود.
دیدارهای استاندار خراسان جنوبی با رئیس، نایب رئیس و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و مجمع نمایندگان استان، نتایج خوبی به همراه داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا