سیاسی

از ما نشنیده بگیرید؛ولی شنیده ها حاکی از آن است که…….

نسیم قائن :شنیده شده که:
شنیده شده که: یک نفر از مسئولین شهرستان که در بکار گیری اقوام ودوستان خود سابقه درخشانی دارد قصددارد پسردایی خودرا به سازمان تامین اجتماعی تهران منتقل نماید ورایزنی های لازم را با رئیس سازمان تامین اجتماعی که اهل قاین می باشد انجام داده است.
شنیده شده که: یک نفر از مسئولین شهر قاین شدیداً درحال رایزنی برای انتخاب خود به عنوان فرماندار شهرستان است.نامبرده به استانداری وجایگاههای مربوطه مراجعاتی داشته ودنبال لابی گری برای انتصاب خود بعنوان فرماندار می باشد.
شنیده شده که: دونفر از پرسنل فرمانداری قاین بعنوان بخشداران بخش مرکزی وشاسکوه شهرستان زیرکوه معرفی خواهند شد.
شنیده شده که: پس از حذف دروس معارف یکی از اساتید ارزشی شهرستان از دانشگاههای سطح شهر اخیراً در یکی از دانشگاههابه پسر دایی یکی از مسئولین شهرستان۱۵واحد درس جهت تدریس واگذارشده است.
شنیده شده که: دریکی از مغازه های کیف فروشی سطح شهرستان شدیداً علیه اسلام ونظام سخن پراکنی می شود وصاحب مغازه سعی می کند درهر فرصتی مشتریان را نسبت به اسلام ونظام بدبین نماید.
شنیده شده که: بانوان شهرستان ازاقدامات برخی از مغازه داران درخیابان امام (ره)ناراضی بنظر می رسند ومدعی هستند برخی از مغازه داران خیابان امام با تجمع جلوی یک مغازه اقدام به مشایعت بانوان درمسیر پیاده رو وگاها متلک پراکنی می نمایند.
شنیده شده که: شهردار یکی از شهرهای تابعه شهرستان احتمالا بعنوان شهردارجدید فردوس انتخاب گردد.
شنیده شده که:یکی از مسئولین شهرستان قاین که دارای ۲مسئولیت می باشد با نامه اعلام شده از وزارت کشور باید در یک مسئولیت به خدمت خود ادامه دهد وداشتن دوشغل غیرقانونی می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا