سیاسی

از توان تمام گروههای جناحی و سیاسی شهرستان برای پیشرفت قاینات بهره خواهم برد/ خبرهای خوش ورزشی و صنعتی برای قاینات در راه است

به گزارش نسیم قائن ، مشیرالحق عابدی فرماندار قاین شب گذشته در دیدار با اقشار مختلف مردم با بیان این که جلساتی با اقشار مختلف شهرستان گذاشته خواهد شد و راهکارهای کارشناسی برای رفع مشکلات همه صنوف اندیشیده خواهد شد گفت: درخواست های بسیار ارزشمندی دراین جلسه مطرح شد و اعتقاد بنده براین است که کار فارغ از جناح بندی های سیاسی و بهره مندی از نیروهای توانمند در گروههای مختلف برای مردم لذت دارد .
وی افزود: سند توسعه قاینات بایدبا حضور نیروهای توانمند قاینات و استان و در کشور به نتیجه معقول و منطقی برسد .
فرماندار قاین درادامه با پاسخگویی به مسائل مطرح شده توسط اقشار مختلف گفت: دستهای شما را برای عمران و آبادانی قاینات می فشارم و عقایدی که قابلیت اجرایی با کار کارشناسی شده دارد را قطع به یقین قبول می کنم.
وی با بیان این که عدالت اجتماعی یعنی این که همه مردم با یک چشم دیده شوند گفت: حفظ کیان نظام بر عهده دولت است و هرچه دولت قوی تر باشد اعتماد مردم هم بیشتر می شود .
عابدی در ادامه با تاکید بر این که از تمام گروههای جناحی و سیاسی شهرستان برای پیشرفت قاینات بهره خواهم برد گفت: این قول را به استاندار محترم هم داده ام که ازهمه افراد در گروههای سیاسی و جناح های سیاسی برای پیشرفت و توسعه شهرستان استفاده خواهیم کرد .
وی بر حفظ برند قاینات در راستای حل مشکلات اقتصادی شهرستان با توجه به دومحصول زرشک وزعفران تاکید کرد و گفت: کیفیت تولید محصولات داخلی شهرستان بسیار مهم است و در همین راستا به همه ادارات و نهادها تاکید شده است اگر محصولات شهرستان قاینات کیفیت مناسبی دارند از تولیدات داخل شهرستان استفاده شود و بازهم تاکید می شود خرید محصولات با کیفیت و لذا تولید کنندگان ما باید به این موضوع توجه ویژه و جدی داشته باشند.
عابدی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که اگر کار با برنامه ریزی باشد کسب و کار ایجاد شده به تعطیلی منجر نمی شود گفت: در اولین برنامه کاری در شهرک صنعتی شهرستان حضور خواهم یافت و از نزدیک مشکلات این شهرک بررسی و راهکار کارشناسی شده ارائه خواهدشد .
فرماندار قاین در بخش پایانی سخنان خود از پیگیری امورات شهرستان با همکاری نماینده شهرستان قاینات و زیرکوه در مرکز استان و در سطح کشوری خبر داد و گفت: موضوع سالن چند منظوره ورزشی به جد در دستور کاراست و با کمک مجمع خیرین ورزشی ان شاء الله به نتیجه خواهد رسید.
عابدی در پایان ازسفر اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به شهرستان قاینات خبر داد و گفت: با پیگیری های نماینده شهرستان این اعضا ظرف چند روز آینده به شهرستان سفر خواهند کرد ومشکلات کشاورزان به گوش مسئولین خواهد رسید .
وی از پیگیری نماینده شهرستان و مذاکره با وزیر ورزش و جوانان در خصوص جذب امکانات و تجهیزات ورزشی برای جوانان قاینات و زیرکوه خبر دادو گفت: خبرهای خوشی برای صنعت شهرستان در راه است و صنعت ویژه ای در شهرستان رقم خواهد خورد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا