سیاسی

از تعدیل شعب بانکی در شهرستانها خود داری شود/تسریع در راه اندازی شعب امور مالیاتی آرین شهر و خضری دشت بیاض

به گزارش نسیم قائن ، اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه دردهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران واحد های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی که با حضور مدیر کل دفتر امور مجلس وزارت امور اقتصادی ودارایی در قاین برگزار شد گفت:هدف از برگزاری این گونه جلسات که با حضور مسئولین کشوری برگزار می شود ارائه راهکار وحل اساسی مشکلات است.
وی ادامه داد:برخی مواقع ضعف مدیریتی باعث می شود کار به سرانجام نهایی نرسد و در جلسات متعددی هم که با مسئولین کشوری داشته ایم خواستار حضور تیم های کارشناسی آنها در شهرستان ها شده ایم تااز تجربیات تیم های کارشناسی برای حل مشکلات بهره مند شویم.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه به دیدار با دکتر دژ پسند وزیر محترم اقتصاد و امور دارایی اشاره کرد و گفت: مسائل و مشکلات پیش روی دوشهرستان قاینات و زیرکوه کتبا و شفاها به استحضار وزیر محترم رسیده است و قطعا حضور دکتر برزگر هم نتایج خوب و ملموسی برای حوزه انتخابیه خواهد داشت.
وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور دکتر برزگر و تیم همراهشان با بیان این که برای حضور سرمایه گذاران در مناطق محروم باید تخفیفات ویژه مالیاتی در نظر گرفته شود گفت: موضوع برگشت فوق العاده های مناطق محروم به مرکز شهرستان نیز از دیگر خواسته های مردم این مناطق است .
نماینده مردم قاینات و زیرکوه از مسئولین خواست تاحتی الامکان از تعدیل شعب بانکی در قاینات و زیرکوه خود داری شود.
اسحاقی نیز خواستار راه اندازی شعب امور مالیاتی در آرین شهر و خضری دشت بیاض شد و گفت: برای سهولت در انجام کار امور مالیاتی در شهرهای تابعه شهرستان قاینات در کوتاه ترین زمان ممکن این اقدام صورت گیرد.
شیخ زاده رئیس جمع آوری و فروش اموال تملیکی خراسان جنوبی نیز دراین جلسه خواستار راه اندازی انبار نگهداری کالاهای قاچاق وتجهیز پاسگاههای مرزی و جذب نیرو در قاینات و زیرکوه شد.
وی از خرید پوشاک برای شب عید نیازمندان خبر داد و گفت: بیش از۶ هزار دست لباس طبق توافق نامه به کمیته امداد قاینات و زیرکوه تحویل داده خواهد شد تا در بین نیازمندان توزیع شود.
شیخ زاده همچنین ازخریدو توزیع بیش از ۵هزار دستگاه تبلت در بین دانش آموزان نیازمند استان خبرداد.
احسانی مهر مدیرکل امور مالیاتی اداره کل امور اقتصادی و مالیاتی خراسان جنوبی نیز دراین جلسه از پیگیری برای ساخت اداره امور مالیاتی زیرکوه خبر داد و گفت:برای ساخت این اداره نیازمند همکاری مسئولان کشوری هستیم.
وی همچنین از راه اندازی شعب امور مالیاتی در آرین شهر و خضری خبر داد و گفت: مکاتبات لازم صورت گرفته است و امیدواریم هرچه سریعتر این شعب نیز راه اندازی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا