سیاسی

ازمانشنیده بگیرید،اما شنیده ها حاکی از آن است که…..

به گزارش نسیم قائن ، شنیده شده که:
شنیده شده :در هفته گذشته تجمعی در جلو ی یکی از شرکت های سهامی شهرستان رخ داده که تجمع کنندگان مدعی بوده اند شرکت اقدام به تصرف زمینهای آنها نموده است و قرار است مجددا نیز تجمع داشته باشند .
شنیده شده : یک نفراز مسئولین شهرستان در یکی از ماههای تابستان در سفر خارج از کشور بوده و بعد مبلغ ۷۰۰ هزار تومان حق جلسه دریافت نموده است و همچنین نامبرده با خودرو بیت المال با خانواده به سفر تفریحی و زیارتی نیز می رود .
شنیده شده: کارگران یک نهاد عمومی از اینکه آنها را برای جابجائی وسائل شخصی مسئولین و اقوام مسئولین اعزام می کنند ناراضی می باشند.
شنیده شده :پس از اهدای دستگاه دیجیتال به جای گیرنده ماهواره توسط پایگاههای بسیج تاکنون ۲۵ نفر از شهروندان گیرنده های ماهواره خود را به پایگاههای بسیج تحویل و گیرنده دیجیتال دریافت نموده اند.
شنیده شده : پس از منتفی شدن انتصاب آقای قلی زاده بعنوان فرماندار قاین ، دست اندر کاران این موضوع پیگیر انتصاب یکی از اساتید دانشگاههای قاین بجای فرماندار فعلی می باشند .
شنیده شده:یکی از بانکهای سطح شهر که یک شعبه تعطیل شده است امورات بانکی مربوط به خانم های بدحجاب را بدون نوبت انجام می دهد که موجب نارضایتی مراجعه کنندگان وبانوان محجبه شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا