سیاسی

ارزش افزوده زعفران و زرشک با دوری از خام‌فروشی میسر است

به گزارش نسیم قائن ، محسن احتشام در گفتگو با خبرنگارتسنیم اظهارداشت: این افتخارحاصل استمرار تلاش‌های علمی وفنآورانه درفرآیند تولید، فرآوری و نوآوری در محصول استراتژیک زعفران و زرشک است که منجر به حضور موفق این شرکت در بازارهای هدف صادراتی شده است.
وی گفت: این موفقیت حاصل تلاش گروه تروند زعفران به کیفیت متمایز و توجه به استانداردهای داخلی وبین المللی و همچنین اخذ گواهینامه های بین المللی سیستم های کیفی است.
احتشام افزود: ارتقاء فن آوری و افزایش بهره وری عوامل تولید از طریق دانش بنیان نمودن فرآیندها یکی از عوامل موفقیت شرکت تروند زعفران قاین بوده است .
وی اظهارکرد: فن آوری به عنوان یک مولفه اثر گذار در کنار سایر مولفه های توسعه، به عنوان موتور محرکه رقابت پذیری و رشد پایدار اقتصادی نقش بی دلیلی درخط مشی های کیفی وسازمانی شرکت ایفا می‌کند.
یک فعال اقتصادی بیان کرد: این واحدهمواره سعی نموده است در جهت تکمیل زنجیره ارزش و کسب ارزش افزوده دو محصول استراتژیک زعفران وزرشک به نحوی فعالیت کند که بتواند از خام فروشی دور شده و این تلاش منجر به جریان ارزش و همچنین خدمات اجتماعی و تولید ثروت ملی در دو محصول استراتژیک شود.
احتشام بیان کرد: شرکت تروند زعفران قاین به عنوان صادر کننده برتر دومین جشنواره ملی گیاهان دارویی کشور معرفی و موفق به دریافت تندیس جشنواره و لوح تقدیر شد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا