اسلایدر بزرگشهرستان

اردوهای جهادی یک کار تربیتی و کادر سازی برای مدیران آینده است

به گزارش نسیم قاین:سرهنگ رمضانعلی فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات در جلسه شورای بسیج سازندگی شهرستان قاینات با بیان این که به برکت وجود جوانان مومن و با انگیزه اردوهای جهادی امروزه به یک فرهنگ تبدیل شده است گفت: در گام دوم نیازمند فراگیر شدن تفکر و روحیه جهادی هستیم که اردوهای جهادی نقش به سزایی دراین راستا دارند.

وی ادامه داد: مبارزه با فقر ونا امیدی در روستا ها و مناطق کم برخوردار از مهمترین اهداف گروههای جهادی است و هدف این است که یک فضای نشاط آور در روستاها ایجاد شود.

فرحبخش در ادامه با بیان این که اردوهای جهادی یک کار تربیتی و کادر سازی برای مدیران آینده است گفت: زمانی ما می توانیم در این طرح ها موفق باشیم که خود مردم هم در اجرای این برنامه ها نقش آفرینی داشته باشند .

فرمانده سپاه ناحیه قاینات با اشاره به شعار گروههای جهادی با عنوان”ما می سازیم تا ساخته شویم “گفت: گروههای جهادی با هدف خدمت رسانی بدون منت و با مشارکت  خود مردم دراین مسیر گام های خوبی برداشته اند.

فرحبخش با اشاره به راه اندازی صندوق های قرض الحسنه در روستاها گفت: این صندوق های مردم دار و مردم یار با اعطای وام های قرض الحسنه توانسته اند کارگاههای کوچک زود بازده را راه اندازی نمایند.

وی درادامه بر اطلاع رسانی دقیق از اقدامات انجام شده در مناطق محروم تاکید کرد و گفت: اقدامات انجام شده بایستی اطلاع رسانی شود تا مردم نسبت به نظام و اقدامات آن خوش بین باشند.

فرمانده سپاه ناحیه قاینات در ادامه با بیان این که بسیج یک ظرفیت و پتانسیل برای همه دولتهاست گفت: دستگاههای اجرایی شهرستان با پشتیبانی از گروهای جهادی بسیج سازندگی می توانند در تکمیل پروژه های نیمه تمام خود از این گروههای جهادی استفاده کنند.

فرحبخش از مدیران اجرایی شهرستان خواست تا مشکلات مناطق محروم احصاء ودر اختیار گروههای جهادی قرار گیرد تا در فواصل زمانی برای کمک رسانی به این مناطق  اقدام شود.

وی در پایان با بیان این که هراداره می تواند یک گروه جهادی داشته باشد گفت: مدیران دستگاههای اجرایی خدمات رسانی به مناطق محروم را در دستور کار خود قرار دهند.

 

در پایان از تعدادی از مدیران شهرستان قاین که در بر گزاری اردوهای جهادی با بسیج سازندگی همکاری داشته اند تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا