سیاسی

ارتش بازوی قدرتمند ولایت فقیه /ارتش می تواند توسعه قاینات را رقم بزند

به گزارش نسیم قائن ، سلمان اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مراسم کلنگ زنی فاز ۱ ساخت پادگان غدیر قاین با بیان این که امروز عزت و امنیت کشور ما مدیون ارتشیان و سپاهیان عزیز است گفت: از دل ارتش ما هزاران سپهبد قرنی و صیادی برآمده است و نقش پررنگ آنها در همه عرصه ها دیده می شود.
وی ادامه داد: ارتش به عنوان بازوی قوی و قدرتمند ولایت فقیه در امید آفرینی و توسعه کشور نقش داشته است .
اسحاقی با بیان این که ارتشیان در بحران ها و سیل و زلزله قبل از حضور دولتیان به کمک مردم شتافته اند گفت: ارتش را نباید مختص امنیت تنها دانست و امروز یکی از دلایلی که مردم به این نظام و انقلاب دل بسته و امید دارند این است که نهادهای انقلابی همچون ارتش و سپاه نقش بسیار موثری برای زندگی مردم دارند.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در ادامه با بیان این که امروز در بین ارتشیانمان صیاد شیرازی های زیادی را درک می کنیم گفت: ارتش را همچون گوهر و دُر دربین خودمان و عضو ارزشمند وتکیه گاه در شهر قاین می دانیم و عهد می بندیم که شما ارتشی ها را همچون گوهری در خود نگه داریم.
اسحاقی با بیان این که ارتش باید به به عنوان یک قطب بسیار بزرگ در منطقه باشد گفت: امیدواریم که روز به روز شاهد پیشرفت و توسعه طرح های عمرانی درقاینات از سوی ارتش نیز باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا