سیاسی

احترام به خانواده شهدا یک امر ضروری و واجب است

به گزارش نسیم قائن ،مراسم بزرگداشت روز شهدا با حضورخانواده شهدا و مسئولین شهرستان در امام زاده زید قاین برگزار شد.
آیت الله اصفهانی امام جمعه سابق قاین نیز در این مراسم گفت: احترام به خانواده شهدا از طرف ما مردمی که از شهادت بازمانده ایم یک امر ضروری و واجب است .
وی راهیان نور را یکی از راههای زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهدا دانست و گفت: هرساله جمع زیادی از مردم در مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس با رشادتهای شهدا و رزمندگان ما بیشتر آشنا می شوند.
آیت الله اصفهانی درادامه گفت: شهدای ما با تقدیم خون خود امنیت وآسایش را برای ما به ارمغان آوردند و در حال حاضر هم باید قدر دان خانواده های این شهدا باشیم که جگر گوشه های خود را برای دفاع از نظام وانقلاب به میدان جنگ فرستادند.
حجت الاسلام خداشناس رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قاین، ضمن تبریک ۲۲اسفند سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی برتاسیس نهاد مقدس بنیاد شهید و همچنین گرامیداشت روز شهدا، خدمت بی منت به خانواده های معظم شهدا را وظیفه همه مسئولین دانست و خاطرنشان کرد: خدمت به این قشر ارزشمند در برابر از خودگذشتگی و جانفشانی شهدا کوچکترین کاری است که باید انجام دهیم.
در پایان این مراسم شرکت کنندگان باحضور درگلزار مطهر شهدای فرخ آباد قاین ضمن قرائت فاتحه با نثارشاخه گل به مقام شامخ آنان ادای احترام کردند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا