سیاسی

اجرای عدالت سرلوحه کار دادستان قاین بود/برخوردجدی با متخلفین مسکن و زمین در دستور کار دادستان جدید شهرستان

به گزارش نسیم قائن ، فرماندار قاینات در جلسه آئین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ضمن سپاس و تقدیر از تلاش های ارزنده جناب آقای رحیمی در مدت تصدی دادستانی شهرستان و تبریک انتصاب حجت الاسلام نسائی بعنوان دادستان شهرستان قاینات، بیان داشت: در حوزه امنیتی جایگاه ممتازی داریم که این مهم ثمره تلاش های نهادهای نظامی،انتظامی و قضائی و برخورداری از مردمی فهیم شهرستان می باشد.
فرماندار در ادامه، خطاب به کلیه مسئولین شهرستان، تأکید کرد: افزایش رضایت مندی، تکریم ارباب رجوع در ارائه خدمات می بایست مدنظر همه دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
رضایی رئیس دادگستری قاین ضمن تقدیرو تشکر از زحمات رحیمی دادستان شهرستان با بیان این که اجرای عدالت سرلوحه کار دادستان شهرستان قاین بوده است گفت: جدیت و دغدغه مندی دادستان قاین خوشبختانه باعث شد که در بسیاری از امورات خدمات خوبی نصیب شهرستان شود.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین دراین مراسم گفت: قوه قضائیه شانیت،ماهیت و هویت آن اجرای عدالت اسلامی است یعنی هرحکمی را بر اساس وحی الهی صادر می کند و هم آن را به گونه صحیح اجرا می کند
وی افزود:بخش قابل توجهی از این وظایف در شهرستانها بر عهده دادستان هاست که به معنای واقعی بایستی دادستان باشندو آقای رحیمی جزء نیروهای دغدغه مندی هستند که تیزبینی،ظرافت بینی،دغدغه مندی و وسعت مسئولیت پذیری ایشان در طول مدت خدمت بر همه ما مشهود بود.
رحیمی دادستان سابق قاین نیزدراین جلسه با بیان این که موفقیت در شهرستان به دلیل تعامل بین دستگاههای قضائی و اجرایی بوده است گفت : برای ما تامین امنیت،حصول آسایش و آرامش عمومی شهروندان بسیار مهم بوده است.
وی با بیان این که در کنار این دغدغه مندی برخورد با متخلفین و مجرمین و حواشی و جرائم موجود در دستور کار قضائی بوده است گفت:قطعا با رعایت خطوط قرمزی که برای خودمان ترسیم کرده بودیم سعی شد به همه جرائم به جدیت رسیدگی شود.
رحیمی به موضوع گرانی مسکن در شهرستان و برخورد با متخلفین امر گفت: این موضوع در دستور کار قضائی قرار دارد و قطع به یقین دادستان جدید با جدیت بیشتری به این موضوع ورود خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا