سیاسی

اجازه ندهید شمارا از انقلاب و انقلاب را از شما نخبگان بگیرند

به گزارش نسیم قائن ، مراسم تجلیل از ۲۵ برگزیده رشته های پزشکی و رتبه های زیر ۱۰۰ کنکور در شهرستان قاینات به همت نماینده مردم شریف شهرستان های قاینات و زیرکوه برگزار شد.
سلمان اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مراسم تجلیل از برترین های کنکور شهرستان قاینات با بیان این که توکل بر خدا در موفقیت شما بسیار مهم وموثر بوده است گفت:هرکدام از شهدای جوان ما می توانستند بهتر از ما و شما باشند اما آنها راه دیگری را انتخاب کردند و در دانشگاه دیگری پذیرفته شدند و شما هم شهدا را فراموش نکنید ویقین بدانید که موفقیت شما مدیون خون شهداست.
وی در ادامه خطاب به برترین های کنکور شهرستان قاینات اظهارکرد:شماها نخبگانی هستید که من بعد قطعا تماس هایی از سوی افراد مختلف با شما گرفته خواهد شد و به دنبال دعوت شما به کشور های دیگر خواهند بود اما یقین دارم که سیرت نبوی و علوی شما نخواهد گذاشت گول وعده های آن ها را بخورید.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه ادامه داد:مواظب باشید که دشمنان روی مخ شما کار نکنند واین ها تزویر است و به ظاهر خوبی شما را می خواهند
اسحاقی افزود: این ها می خواهند شما را از انقلاب و انقلاب را از شما بگیرند و وقتی انقلاب را از شماها گرفتند شما را ذلیل خواهند کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که از شما می خواهم بعد از اتمام تحصیل برای خدمت به مردم خود به دیار خود برگردید گفت: پیگیر راه اندازی دفتر نخبگان در شهرستان قاینات خواهم بود.
سید احمد للهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیز درمراسم تجلیل از برترین های کنکور شهرستان قاینات که عصر امروز در محل خانه معلم این شهر برگزار شدگفت: تجلیل از برگزیدگان کنکور هر ساله به همت آموزش و پرورش برگزار می شود اما،امسال مراسم تجلیل از برترین های کنکورسراسری توسط نهادی به جز آموزش و پرورش گرفته شده است.
وی افزود:شهرستان قاینات در طول تاریخ نخبگان و اندیشمندگان بزرگی را داشته است و هرساله دانش آموزان بسیارخوبی از ما به رتبه های بالا دست پیدا می کردند اما امسال درخشش دانش آموزان قاینات بسیار ارزشمند بود
للهی با بیان این که ۸۷۵ دانش آموز پایه دوازدهم در سال جاری درکنکور سراسری شرکت کردندگفت: کسب ۸۱ رتبه زیر ۱۰۰۰ منطقه ،امسال در نوع خود بی سابقه بوده است
وی افزود:کسب رتبه ۷ کشوری در رشته علوم انسانی و ۴ رتبه دو رقمی در رشته تجربی و کسب ۱۸ رتبه زیر ۱۰۰ منطقه ۳ برای اولین بار برای قاینات بسیار ارزشمند است .
در پایان هدایایی از سوی نماینده مردم قاینات و زیرکوه به برترین های کنکور سراسری اهدا شد.
لازم به ذکر است دراین محفل صمیمی،تعدادی از برترینهای کنکور سوالاتی انتقادی از وضعیت روز جامعه و شفافیت مالی و … مطرح کردند که نماینده با سعه صدر به همه سوالات مطرح شده پاسخ داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا