سیاسی

آیین بازگشایی سینما پارک قاین پس از بازسازی+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، عباس میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات در ابتدای مراسم ضمن تقدیر از حضور حیدری خلیلی معاون توسعه مدیریت منابع سازمان سینمایی کشور و تاجیک مدیر کل امور استانهای سازمان سینمایی در آیین بازگشایی سینما پارک قاین و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی با ارائه گزارشی از وضعیت قبلی سینما و روند بازسازی در سخنانی از تلاش محسن طحانی مدیرسینما پارک قاین برای بازسازی و بهسازی سینما و حمایت ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی تقدیر کرد .
حیدری خلیلی معاون توسعه مدیریت منابع سازمان سینمایی کشور در آیین بازگشایی سینما پارک قاین گفت : خوشبختانه با نگاه مثبت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی اتفاقات خوبی در حوزه سینمایی استان رقم خورده است و ما امروز شاهد بازسازی و بهسازی دو سینما دراین استان هستیم .
وی همچنین با تقدیر از محسن طحانی بهره بردار سینما برای سرمایه گذاری در امر بازسازی ، در ادامه سخنانش با اشاره به جمعیت بالای دانشجویی و دانش آموزی شهرستان خواستار استفاده از این ظرفیت شهرستان برای رونق سینما پارک شد .
معاون توسعه مدیریت منابع سازمان سینمایی کشور در سخنانی از شهرداری وشورای اسلامی شهر قاین بعنوان مالک سینما برای حمایت از سرمایه گذار تقدیر کرد و خواستار ادامه این همکاری گردید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا