سیاسی

آموزش و پرورش متعلق به هیچ گروه، طایفه و حزب خاصی نیست/آموزش و پرورش سیاست زده نمی خواهیم

به گزارش نسیم قائن ، سید احمد للهی مدیر آموزش و پرورش قاین در مراسم معارفه و پس از دریافت حکم مسئولیت آموزش و پرورش شهرستان اظهارکرد:اعتقاد دارم که مدیر باید با کار گروهی وتیمی موفق شود اما کار گروهی و تیمی دلیل بر این نیست که به محض ورود ،شمشیر را از رو بسته و تغییر ایجاد کند بلکه باید کار تیم خودش را بر مبنای تفکرات و مبنای قوانین و مقرراتی که هست انجام دهد.
وی افزود: اعتقاد وافر به تعامل و گفتگوبین بخش ها ی مدیریتی در درون و بیرون سازمان دارم و این ارتباط با همگان واز هرنوع تفکر و سلیقه ای خواهد بود.
للهی ادامه داد: اعتقاد دارم در حوزه کاری باید مسئولیت ها به افراد واگذار شود ومدیر باید مدیریت کند نه این که خود درگیر همه مسائل باشد .
مدیر آموزش و پرورش قاین تصریح کرد:اعتقاد دارم که آموزش و پرورش متعلق به هیچ گروه، طایفه و حزب خاصی نیست و با طیف گسترده ای از همکاران واولیا ومربیان ودانش آموزان در همه جا نمود پیدا می کندواین نهاد در زیر بیرق هیچ حزبی نیست و مستقل است و باید به فکر تعالی و رشد دانش آموز باشد .
وی اضافه کرد:آموزش و پرورش باید به فکر رفاه و رشد معنوی همکاران فرهنگی خود باشد و این نهاد باید الگوی اخلاق مداری باشد و اخلاقیات در آن رعایت شود.
مدیر جدید آموزش و پرورش قاین در ادامه سخنان خود گفت: تلاش خواهم کرد در راستای ارتقاء سطح کیفی وکمی کلیه مقاطع تحصیلی گام هایی برداشته شود و با توجه به پتانسیل خوب و استعداد های درخشان این مرز و بوم در خصوص خروجی آموزش وپرورش به بازار کار و حوزه هاو سطوح عالی علمی گام های موثری برداشته شود.
وی تلاش در جهت محقق شدن مفاد سند بنیادین وچشم انداز در زمینه امور آموزشی ومسائل پرورشی وتربیتی به خصوص امورتربیتی و مهارتهای زندگی که نیاز جامعه امروز دانش آموزی و اولیاست را از دیگر برنامه های خود برشمرد وگفت: پیگیر ارتقاء کمی و کیفی نیروی انسانی مدارس خواهم بود ودرخواست می کنیم که اداره کل، شهرستان قاینات رادراین زمینه ویژه تر ببینند.
مدیر آموزش و پرورش قاین حفظ جایگاه معلمی و کرامت آنها و تکریم همکاران در درون وبرون سازمان را مهم دانست و گفت:درزمینه رفاه همکاران آن چه که قانون و مقررات اجازه دهد از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد .
وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: آموزش و پرورش سیاست زده نمی خواهیم ودراین زمینه تلاش خواهم کرد که امورات آن برمبنای تجربه کارکنان ،تجربه پیشکسوتان وفکر واندیشه همگانی وهمه همکاران و بر مبنای شایستگی هابه سرانجام برسد و نمود پیدا کند.
وی افزود:آموزش و پرورشی که سر آن در برابر شخص ویا اشخاص ویا گروهی پایین باشد آن آموزش و پرورش به اهداف مقدس تعلیم وتربیت نخواهد رسید و تلاش در راستای کرامت انسانی بدور از وابستگی وموقعیت های جغرافیایی را مدنظر خواهیم داشت .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا