سیاسی

آمریکا از فرهنگ شهادت طلبی و استقلال طلبی و عزت خواهی ملت ما می ترسد

به گزارش نسیم قائن ، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) شب گذشته در یادواره شهدای روستای نوغاب پسکوه شهرستان قاینات اظهار کرد:انقلاب اسلامی ما بزرگترین حادثه قرن بوده است و مردم ما با اراده قوی و بدون سلاح در برابر طاغوت و سرسپردگان استکبار جهانی ایستادند.
وی افزود: ملت ما د ردوران در دفاع مقدس در مقابل تهاجمات شرق و غرب ایستادند و رزمندگان،ایثارگران و جانبازان وشهدای گرانقدر پیروزی را برای ما به ارمغان آوردند و ما هم پنجه درپنجه استکبار انداخته ایم و از حیثیت کشور وانقلاب دفاع می کنیم .
فرمانداه سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی ادامه داد:امروز انقلاب اسلامی به لحاظ اقتدار و عزت و معرفی شدن به دنیا در اوج است و از لحاظ تنگناهایی که استکبار برای ما درست کرده است و فشارهایی ایادی استکبار علی رغم مشکلات در وضعیت بهتری از سردمدار جهانی و استکبار و صهیونیست قرارداریم و این به برکت خون های مطهر شهدا و ایثارگرای ملت شریف ایران است.
وی با بیان این که همه مورخین ومحققین اسلامی باور دارند و اعلام کردند که انقلاب اسلامی ما زمینه ساز ظهور مهدی موعودخواهد بود. افزود:انقلاب اسلامی بدیعه الهی بود که به ملت داده شد و این هدیه الهی را ملت باید به صاحب اصلیش آقا امام زمان (عج) تحویل دهند.
سردار قاسمی در ادامه سخنان خود با بیان این که انقلاب اسلامی یک انقلاب صد در صد فرهنگی بود و تحولی که درایران ایجاد شد همه ارزشهای حاصل طاغوتی مستکبرین از کشور رخت می بست گفت:با رفتن طاغوت همه ارزشهای الهی به کشور باز گشت و یکی از آن ارزشها استقلال آزادی جمهوری اسلامی بود.آنهم استقلال آزادی و عزتی که هیچ کشوری در دنیا ندارد.
وی ادامه داد:ارزش بعدی فرهنگی انقلاب ما، احیای اسلام ناب بودو در حالی که در زمان طاغوت ازه از ارزشهای دینی خبری نبود وحکومت ظالم و فاسد پهلوی و بهائیت و اقلیت هایی که با اسلام سازوگار نداشتند در راس بودند و صهیونیست ها ومستشاران آمریکایی برای ما تصمیم می گرفتند انقلاب اسلامی اسلام ناب را احیا کرد.
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) گفت:یکی دیگر از ارزشهایی که انقلاب برای ما به ارمغان آورد و زنده شد اصل شهادت و دفاع و جهاد فی سبیل الله بود.
وی گفت:سیستم حکومتی ما درآن دوران محافظ آمریکا بود و انقلاب اسلامی ،اصل جهاد و شهادت و دفاع مارا زنده کرد و حیاتی دوباره به آن داد و نه تنها غلامان آمریکائیها و غربی ها نبودیم بلکه ما در این مقطع انقلاب الگو شدیم رزمندگان و جوانان ما برای جهان اسلام الگو شدند و فرهنگ شهید و شهادت در کشور ما احیا شد وامروز جوانان ما در جهان اسلام و مستضعفین حرفی برای گفتن دارد الگو هستند.
سردار قاسمی با اشاره به برنامه های آمریکا برای ساقط شدن ایران در طی ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: آمریکائی که در قبل پیروزی انقلاب در کشور ما ریاست می کردند وبا انقلاب مردمی اخراج شده بودند و درطی این ۴۲ سال برای سقوط ایران دست به هر کاری از ترور شخصیتها تا آشوبها و اغتشاشات و تحریم های ظالمانه تا جنگ های نرم و…. می زند.
وی ادامه داد:راهبرد آمریکا دراین ۴۲ سال بعد از پیروزی انقلاب در دوران ریاست جمهوری های خود این بوده است که خاور میانه را به چنگال خود دربیاورد و برایش مهم تر ازهمه جا قلب خاورمیانه یعنی جمهوری اسلامی ایران بوده است واز هر حربه ای برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران استفاده کرده است و تحریم های زیادی را برعلیه ایران اجرا و هر روز حلقه محاصره را تنگ تر می کند و حتی کشورهایی را که با ما وارد معامله شده اند را تحریم می کند اما ملت غیور ایران ۴۲ سال است که بر سر آرمانهای خود ایستاده است و خون ها ی زیادی داده است اجازه نمی دهند که این آرمانهای ما از دست برود.
سردار قاسمی اظهارکرد: امروز مسئله اصلی آمریکا مسئله هسته ای وموشکی نیست بلکه آمریکا از فرهنگ شهادت طلبی و استقلال طلبی و عزت خواهی ملت ما می ترسد .
امروز ارزشهای والای انسانی در حوزه خلیج فارس و غرب اروپا و آفریقا زنده شده وتداوم دارد و لذا صهیونیست ها به شدت به خطر افتاده اند
امروزتحول بنیادین در علم و آموزش و فناوری و … ما رخ داده است چرا که شعار اصلی انقلاب ما نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی بود وهمه اینها برای آمریکایی که میخواهد مخ جهان باشد سخت است و چرا ما باید قربانی این همه جنایت آمریکا شویم دلیلش این است که انقلاب ما انفجار نور بودو نور انقلاب اسلامی به خاورمیانه و جهان می تابد.
سردار قاسمی ادامه داد: آنها ایرانی همچون عربستان می خواهند که گاو شیرده برایشان باشد،آنها ایرانی می خواهند که فرهنگ حیات بخش اسلام و شهادت در آن نباشد که خوشبختانه به نتایج مطلوب خود نرسیده اند
راهبرد جنگ نرم هوشمندانه،محاصره و تحریم اقتصادی شخصیتها و بانکها و نیروهای مسلح و حتی شرکت هایی که به نوعی با کشور ایران در ارتباط هستند از راهبرهای دشمن در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده است که خوشبختانه هنوز مستکبران نتوانسته اند در برابر اراده قوی ملت ایران ایستادگی کنند و به اهداف اصلی خود نرسیده اند.
وی بیان داشت:امروز یاران شهید سلیمانی فقط در ایران نیستند وحتی در کنار کاخ سفید هم هستند چون آن نوری که انقلاب اسلامی داشته است صادر شده است.
سردار قاسمی گفت:آرمانهای جمهوری اسلامی ایران توسط شهدا صادر شده است، مکتب شهدا و اسلام و مکتب روح الله احیا شده است وامروز مکتب امام حسین دردنیا احیا شده است وچه استکبار بپذیرد و چه نپذیرد ما در مقابل استکبار هستیم و لذا انقلاب اسلامی ما امروز در قدرت سایبری و نفوذ معنوی در میان ملت ها نفوذ کرده و حضور دارد .
امروز چهره های انقلاب اسلامی، سرباز های انقلاب اسلامی وبسیجیان هسته های حزب الله در همه جهان حضور دارند وچون این حضور را می بینند باید قلب خاورمیانه را تصرف کنند و اگر بنا به موشک و توپ و هواپیما و جنگنده باشد آنها بیشتر می ترسند ،آنها از حضور مردم و پایگاههای مردمی می ترسند و آمریکاییها مصمم هستند که بر خاورمیانه سیطره و تسلط داشته باشند و انقلاب اسلامی محکم در برابر این خواسته آمریکاییها ایستاده است
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) در بخش پایانی سخنان خود به مسئله دوقطبی سازی آمریکا نیز اشاره داشت و گفت:آنها مسئله دوقطبی بین مردم و مسئولین در جناح های مختلف وتفکرات مختلف را در دستور کار دارند و می خواهند از این دوقطبیها بهره ببرند
وی اضافه کرد:آمریکا مسئله نفوذ در دستگاههای دولتی و دلسرد کردن و مایوس کردن مردم وتجمعات و اغتشاشات و آشوبهای شهری را در دستورکار خود قرار داده است و روی آن سرمایه گذاری کرده است و به دنبال این هستند که دولتی وابسته به خودشان تشکیل دهند ودولتی بیاید که طرفدار غرب باشد و آمریکا را بپذیرد و برای منافع آمریکا در ایران کار کند.
اما ملت ما ایستاده است و از آرمانهای خودمان و شهدا و عزت خود دفاع می کنیم و سازش نمی پذیریم.
دوقطبی نظامی و غیر نظامی را دشمنان در حال حاضر مطرح کرده اند و این نقشه و توطئه دشمن است که در ذهن ملت ریخته اند ودو قطبی نظامی و غیر نظامی را ایجاد کرده اند و درحالی که اگر نظامی ها بخواهند وارد عرصه شوند یا بازنشست شده اند و یا استعفا می دهند و سوال این است گه مگر نظامی ها در دفاع مقدس حضورنداشتند،مگر همین نظامی ها دربسیاری از صحنه ها و بحران ها ومشکلات پیش روی کشور به میدان نیامدند؟؟؟
سردار قاسمی در بخش پایانی سخنان خود نیز به سخنان بایدن اشاره داشت که گفته است می خواهیم آمریکا ودموکراسی را احیاکنیم واظهارکرد:آمریکا به قول مقام معظم رهبری صد در صد در حال نابودی است و این کشور که نا امن ترین کشور چه از لحاظ اقتصادی و چع امنیتی است به دنبال این است که در کشور ما حکومت کند و کور خوانده اند چرا که ما امروز بصیرترین و همراه ترین و مخلص ترین آدم را در ایران داریم و در هیچ کجای دنیا این چنین طرفداران ولایت را نداریم و بالاترین آرمان وانقلاب اسلامی راداریم و برای همین است که بزرگترین دشمنان را هم داریم وافتخار می کنیم که برای اولین بار در دنیا به پشتوانه مردم و همت مردم و جوانان پایگاههای آمریکا را توتنستیم بزنیم و آمریکا صد درصد در حال نابودی است
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در پایان گفت: وحدت پیرامون ولایت و امامت پیام یادواره های شهداست ومیراث شهدا و پیام شهدا اطاعت از رهبری و وحدت و حرکت در مسیر شهداست ولذا این یادواره ها برای این است که این پیام شهدا را از یاد نبریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا