فانی خبر داد؛
وزیر آموزش و پرورش افزایش آمار نیروی انسانی را معادل فقیر کردن معلمان خواند و گفت: با افزایش تعداد معلمان، میانگین حقوق و مزایای آنها نیز کاهش می‌یابد، امروز در کشور ما نسبت معلم به دانش آموز یک به 11.5 است و ما باید با ساماندهی نیروی انسانی و کاهش 10درصد نیرو، مجموعه آموزش و پرورش را سبک بال کنیم.
قانون تعیین تکلیف مربیان پیش دبستانی به پایان مهلت خود نزدیک می‌شود اما این قانون مانند جامه‌ای است که به تن آموزش‌وپرورش بزرگ است و اجرای آن به این آسانی ممکن نیست چرا که دولت معتقد است آموزش‌ و پرورش دیگر ظرفیتی برای جذب نیرو ندارد.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از ثبت‌نام ۱۴ هزار و ۵۰۰ نفر در پایه اول برای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: تا سال ۹۵ آموزش و پرورش استخدامی ندارد.
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: مهلت اجرای قانون برگزاری آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی تا یک ماه دیگر پایان می‌یابد.
مدیرکل امور قرآنی نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرح "مصباح‌الهدی" در سراسر کشور از مهر ماه سال جاری خبر داد و گفت: این طرح با رویکرد امام‌شناسی به صورت برش‌هایی از زندگی ائمه، متناسب با سنین دانش‌آموزان برنامه‌ریزی شده و در سال تحصیلی آتی اجرا خواهد شد.
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: سال تحصیلی جدید دوره پیش دبستانی به دوره ابتدایی اضافه می شود.
سلطانی‌صبور خبر داد:
رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس، از حضور نوبخت و فانی در کمیته متبوعش برای تعیین تکلیف مربیان پیش‌ دبستانی خبر داد.
فرماندار قاین درمراسم تودیع ومعارفه مدیر آموزش وپرورش:
بعضی فکر می کنند آموزش وپرورش برای معلم ومدیر آموزش وپرورش است درحالی که آموزش وپرورش متعلق به همه مردم است ووقتی که مدیر آموزش وپرورش منصوب شود وشخص دیگری هم سکان را به دست گیرد متفاوت با ادارات دیگر است
وزیر آموزش و پرورش، از پرداخت پاداش پایان خدمت 24 هزار فرهنگی بازنشسته در هفته آینده خبر داد.
مدیرآموزش وپرورش قاین خبرداد:
نسیم قاین:جلسه ستاداسکان مسافرین نوروزی با حضور عوامل اجرایی ستاد برگزار شد.

صفحه‌ها

اشتراک در آموزش وپرورش