در پی افزایش قیمت‌ها
یک هفته پس از اجرای گام دوم قانون هدفمندکردن یارانه‌ها شاهد کاهش شدید مصرف بنزین در کشور هستیم، به طوری که در این روزها آمار تولید از مصرف پیشی گرفته است.
رئیس سازمان غذا و دارو در نشست خبری:
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو از مرگ سه نفر از هموطنانمان به دلیل استفاده از فرآورده‌های غیرمجاز دارویی که در ماهواره تبلیغ می شوند، خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی:
کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه دمای هوای تهران و برخی نقاط کشور طی سه روز آینده روند کاهشی خواهد داشت گفت: بارش‌ها در برخی مناطق کشور تا سه روز آینده ادامه خواهد داشت.
مدیر امور آب و فاضلاب قاینات خبر داد
مدیر امور آب و فاضلاب قاینات گفت: در اجرای طرح جمع‌آوری فاضلاب شهر قاین تاکنون 32 کیلومتر شبکه جمع‌آوری و 4.5 کیلومتر خط اصلی انجام شده و هزار و 500 متر از خطوط اصلی جمع‌آوری دیگر باقی است.
رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي قاین:
حوادث ناشي از کار در قاينات طي 10 ماه امسال 40 درصد کمتر شد.
کيفيت آب شرب منابع روستايي قاينات براساس آزمايش هاي انجام شده افت شديدي دارد.
در شش ماهه نخست سال جاری 804 ازدواج در این شهرستان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 11.36 درصد کاهش داشته است.
عضو شورای رقابت از برگزاری آخرین جلسه شورای رقابت برای تعیین دستور‌العمل قیمت‌گذاری خودرو در روز یکشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: با تدوین این دستور‌العمل، قیمت خودرو بین ۲۰ تا ۴۰ درصد کاهش خواهد یافت.  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه احتمالا میزان یارانه نقدی در لایحه بودجه ۹۲،کاهش می یابدگفت:‌ پیشنهاد ممنوعیت افزایش قیمت حامل‌های انرژی در فاز دوم هدفمندی در صورت اجرای اجرای این مرحله توسط برخی از نمایندگان ارائه شده است.
اشتراک در کاهش