معاون اول قوه قضاییه در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری
معاون اول قوه قضاییه گفت: این خواست و احساس مردم است که دستگاه قضایی کشور مظهر اجرای عدالت و اجرای قانون باشد و بتواند در کشور عدالت را اجرا کند.
حجت‌الاسلام والمسلمین قربانی
معاون قضایی در امور شعب دیوان عدالت اداری با اشاره به نرخ جدید دیه در سال 93 گفت: با توجه به اینکه قیمت اقلام در اثر تورم ثابت نیست، بنابراین افزایش نرخ دیه امری کاملا طبیعی است چرا که در این صورت احقاق حق برای متضررین به عدالت نزدیک‌تر است.
هماهنگی میان جریان های ترویست معارضه سلفی با با رژیم اشغالگر قدس برای از پای درآوردن نظام سوریه نیز دیگر عیان تر از ان است که احتیاج به تحلیل داشته باشد. پس از دو بار حضور اسد در مراسمهای عمومی و گفتگوی چهره به چهره او با مردم که یک قدرت نمایی آشکار محسوب می شد ،حمله امروز اسرائیل تلاشی مذبوحانه برای تحت الشعاع قرار دادن این قدرت نمایی است.  
رئیس جمهور در جمع سران طوایف و عشایر استان خوزستان تأکید کرد: باید دولت، مجلس، قوه قضاییه، نگاه خود را به کشور عوض کنند.
رئیس قرارگاه عمار بارزترین خصوصیت مثبت این دولت را سر دادن شعار عدالت خواهی توسط احمدی نژاد دانست و عدم انطباق شعارها با برخی رفتارهای صورت گرفته توسط دولت را بارزترین نقطه ضعف دولت برشمرد.  
اشتراک در عدالت