در اطراف روستای بمرود از توابع شهرستان زیرکوه خراسان جنوبی آثار فرهنگی فراوانی وجود دارد که تاکنون از دید مسئولین دور مانده است و متأسفانه در حال نابودی و تخریب می باشد .
در مراسمی با حضور حجه الاسلام رجایی امام جمعه شهرستان و حضور پر شور مردم حاجی آباد یاد و خاطر قربانیان زلزله ۲۰ اردیبهشت ۷۶ زیرکوه گرامی داشته شد.
بامداد امروز
زمین لرزه 4.5 ریشتری ساعت 5 و 54 دقیقه و 46 ثانیه بامداد امروز مردم زیرکوه را روانه خیابان‌ها کرد.
آقای رحمانی(فرهادکوهکن) علاوه بر ساخت خانه هایی با زیربنایی در حدود 500 متر مربع در دل کوه ،کشاورزی پرتلاش و زحمتکش است که با وجود خشکسالی های اخیر7 هکتار از بندسارها و دشت را زیر کشت درختان بادام ،زرشک ،پسته ،تاک انگور ومحصولات دیگربرده است.
معاون فرماندار زیرکوه گفت: نمایشگاه ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان بر تامین مایحتاج و کالاهای مورد نیاز مردم در این شهرستان گشایش می یابد.
با حضور حجه الاسلام رجایی امام جمعه شهرستان زیرکوه دانش آموزان پایه سوم مدارس ابتدایی شهر حاجی آباد جشن شکر گزاری مهارت روخوانی قران کریم را برگزار کردند.
روستای مناوند در فاصله حدودا ۴۰ کیلومتری از شهر حاجی اباد یکی از روستاهای بسیار زیبا و ییلاقی شهرستان زیرکوه است.
ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز زیرکوه
ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان زیرکوه به منظور تجلیل از خیرین و جلب کمک های خیرین در جهت ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی در محل سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید.
فلاحتی: امیدواریم با پيگيري هاي انجام شده بتوانیم در آينده نزديك مجوز ايجاد خوابگاه براي مدارس نمونه شهرستان زیرکوه را اخذ کنیم.
سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان زیرکوه از ثبت امامزاده سید محمد(ع) در سامانه جامع خبر داد و گفت: در پی این ثبت هیئت امناء امامزاده نیز معرفی می شوند.

صفحه‌ها

اشتراک در زیرکوه