مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: پارسال یکهزار و 21 واقعه طلاق در سطح استان رخ داد که نسبت به سال قبل آن، 5.58 درصد افزایش یافت.
رئيس شوراي اسلامي استان خراسان جنوبی :
رئیس شورای اسلامی استان گفت:اگرچه امسال نرخ بيکاري در استان 7.6 درصد اعلام شده است اما واقعي نيست و تعداد افراد بيکار و جوياي کار استان در حال افزايش است.
رشد ۳ درصدی اقتصاد در سال جاری، افزایش ۱۴ درصدی حقوق کارمندان و توزیع چهارمین بسته حمایت غذایی در اواخر سال موضوعاتی بود که وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شب گذشته در برنامه نگاه یک در خصوص آن سخن گفت.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی:
ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تعداد ۲ هزار و ۲۸۸ ازدواج در سطح خراسان جنوبی به ثبت رسیده است.
رئیس کمیسیون صنایع :
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به مخالفت مجلس با افزایش قیمت خودرو از سوی شورای رقابت گفت که مجلس از طرق قانونی جلوی این افزایش قیمت را می گیرد.
پرداخت زکات در اسفدن 50درصد رشد داشته است
مردم نیکوکار اسفدن در سال گذشته مبلغ 450 میلیون ریال زکات پرداخت کردند.
آغاز فازدوم هدفمندی یارانه ها:
در راستای اجرای گام دوم قانون هدفمندکردن یارانه‌ها قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای 700 تومان و قیمت هر لیتر بنزین آزاد 1000 تومان تعیین و همچنین سی ان جی به قیمت 450 تومان در جایگاه‌ها عرضه می‌شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین قربانی
معاون قضایی در امور شعب دیوان عدالت اداری با اشاره به نرخ جدید دیه در سال 93 گفت: با توجه به اینکه قیمت اقلام در اثر تورم ثابت نیست، بنابراین افزایش نرخ دیه امری کاملا طبیعی است چرا که در این صورت احقاق حق برای متضررین به عدالت نزدیک‌تر است.
کارگران, دستمزد ,نسیم قاین ,خراسان جنوبی, افزایش ,مشکل, اقتصادی ,معیشت
آیا اگر حداقل دستمزد کارگران برای سال 93 حدود 35 درصد افزایش یابد مشکل معیشت خانوارهای کارگری حل خواهد شد؟ در حال حاضر این سئوال مطرح است که آیا افزایش دستمزد کارگران متناسب با نرخ تورم، می تواند عدم افزایش مناسب دستمزد آنها را در سال های گذشته جبران کند؟
وزیر نیرو:
وزیر نیرو از افزایش ۲۴ درصدی قیمت برق خبر داد و گفت: افزایش قیمت برق از اسفندماه اعمال می‌شود اما قبوضی که افزایش قیمت برق در آنها اعمال شده است، فروردین‌ماه ۹۳ به دست مشترکان می‌رسد.

صفحه‌ها

اشتراک در افزایش