رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: باید مشکلات پیش ‌روی ازدواج را برداشت و شهرداری برای هر منطقه سالنی برای ازدواج جوانان اختصاص دهد.
معاون امور ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: در زمینه تخصیص کارت اعتباری جهیزیه اقداماتی انجام داده‌ایم و قرار است با برگزاری جلساتی تا هفته اول شهریورماه این امر نهایی شود.
مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت جوانان با اشاره به پیگیریهای این وزارتخانه برای اجرایی شدن قانون تسهیل ازدواج گفت: پیشنهاد اهدای کارت اعتباری به زوج های جوان برای خرید کالا و جهیزیه از فروشگاهها به دستگاههای مرتبط داده شده و در حال پیگیری و اجرایی شدن این پیشنهاد هستیم.
بعد از توزیع آدامس و شکلات های الکل‌دار در کشور، این بار نوعی از سیگار های الکل دار در برخی نقاط شهر تهران و دیگر کلان شهرها توزیع شده است.
نسیم قاین ,خراسان جنوبی, جوانان, شاغل ,بیکار
گزارش آماری مهر؛
از کل جمعیت 10.3 میلیون نفری فارغ التحصیل دانشگاهی کشور 3.9 میلیون نفر شاغل، 1 میلیون بیکار و 5.3 میلیون نفر غیرفعال اقتصادی (نه شاغل و نه بیکار) هستند. به این ترتیب می توان گفت تا به امروز 50 درصد کل افرادی که از دانشگاه ها خارج شده اند، عملا در چرخه اقتصادی کشور قرار نگرفته اند و دقیقا نصف هزینه صورت گرفته در این بخش چه از سوی افراد و یا کشور به هدر رفته است. از این تعداد، حدود 3 میلیون نفر زن و 2.3 میلیون نفر نیز مرد هستند
نسیم قاین:نبود مشاوروکارشناس تغذیه وبدنساز مدرک دار درکنارتیم،عدم حمایت کافی ولازم از سوی مسئولین و........ ازجمله دلایل عدم موفقیت تیم هندبال قاین بود.
پیام رهبر انقلاب به انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، پیام حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای خطاب به نشست سراسری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل را ابلاغ کرد.
نسیم قاین:اگرتا 20بهمن کار کشت چمن آغاز نشود تاشهریور93نمی شود کاری انجام داد
بيکاري جوانان با داشتن مدرک بالا و تخصص در زمينه هاي گوناگون و نبود امکانات درماني، فرهنگي، ورزشي و ... مهم ترين مشکلات جوانان خضري دشت بياض است.
برخی از گروه های شیطان پرستی باهدف جذب و عضو گیری جوانان در بعضی از دبیرستان های کشور فعالیت خود را گسترش دادند.
اشتراک در جوانان