رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و هیئت دولت ، طی بیاناتی اظهار داشتند: هرگونه تغییر مسیر فرهنگ از چارچوب نظام اسلامی، موجب برهم خوردن انتظام فکری و هویت واقعی جامعه خواهد شد.
روحانی در نشست خبری:
رییس جمهور با اشاره به برخی اخبار مبنی بر پیام رسانی اوباما به روحانی از طریق یک کشیش، با تکذیب این خبر گفت: اگر قرار باشد بین بنده و آقای اوباما پیامی رد و بدل شود، احتیاج به این همه پیچیدگی نیست.
مشروح/ روحانی در گفتگوی زنده تلویزیونی:
رئیس‌جمهور با شایعه خواندن این موضوع که افزایش قیمت حامل‌ها بر روی قیمت کالاها اثر زیادی خواهد گذاشت، تاکید کرد که به هیچ عنوان افزایش قیمت در سطح بالا نخواهیم داشت.
رئیس‌جمهور در مراسم رژه روز ارتش:
رئیس‌جمهور گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران هرگز از ملت و دولت منتخب مردم سهم‌خواهی نکرده و همواره به دنبال از دفاع از میهن، کشور و نظام مردمی بوده است.
رئیس جمهوردستورداد:
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی فعال‌سازی معادن و صنایع معدنی در استان‌های خراسان جنوبی وسیستان و بلوچستان را یکی از راه‌های مطمئن برای توسعه پایدار و ایجاد فرصت‌های شغلی در جهت سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برشمرد و دستورات لازم برای تسریع در مطالعات و تسهیل مقررات مربوطه را صادر کرد.
رئیس‌جمهور کشورمان با بیان اینکه دکترین ما بازدارندگی فعال و استقرار صلح است نه تجاوز به مردم و حمله به کودکان، گفت: کشتن مردم مظلوم یمن و فتنه‌گری اقتدار نیست.
والده رئیس جمهور صبح امروز بر اثر بیماری و کهولت سن درگذشت.
وبخت در گفتگوی ویژه خبری:
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی گفت: محتاطانه ،متوازن و بدون کسری بودن بودجه از شاخص های لایحه بودجه 94 و مطابق توضیح رئیس جمهور است.
نهاوندیان در گفتگوی ویژه خبری:
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: کشاورز زمانی می تواند مطمئن باشد وقتی گندمش را می فروشد ظرف دو هفته می تواند پولش را بگیرد و پول برای چندین ماه نمی ماند از آن مهمتر این است که شاید اعلام به موقع قیمت قبل از این که این تصمیم برای کاشت یا نکاشتن بوده است مطمئن شود که قیمت می تواند زندگی او را تامین کند.
روحانی در پایان نشست سران سه قوه:
رئیس جمهور با بیان اینکه درباره کلیات مسأله مذاکرات هسته‌ای در نظام هماهنگی وجود دارد، گفت: اگر طرف مذاکره کشورمان برای توافق اراده سیاسی داشته باشد و زیاده‌خواهی نکند، ‌شرایط برای حصول توافق مهیاست.

صفحه‌ها

اشتراک در رئیس جمهور