با حضور خیرین مدرسه ساز
افراد خیری که در زمینه مدرسه سازی فعالیت می کنند در واقع ذخیره ای برای دنیا و آخرت خویش با انجام یک کار ماندگار فراهم می کنند.
ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز زیرکوه
ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان زیرکوه به منظور تجلیل از خیرین و جلب کمک های خیرین در جهت ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی در محل سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید.
فلاحتی: امیدواریم با پيگيري هاي انجام شده بتوانیم در آينده نزديك مجوز ايجاد خوابگاه براي مدارس نمونه شهرستان زیرکوه را اخذ کنیم.
معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش قاین:
نسیم قاین:چهارمین جشنواره دانش اموزی جابرن حیان درقاین برگرار شد.
به همت دبیران و دانش آموزان آموزشگاه دخترانه نمونه ناصری حاجی آباد نمایشگاه و جشنواره غذاها و محصولات سنتی بر گزار شد.
سرلشکر جعفری در جشنواره «مرگ بر آمریکا»:
فرمانده کل سپاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: خیلی‌ها در گذشته انقلابی بودند ولی امروز این صفت بر آنها تطبیق ندارد.
اسامی برگزیدگان نهایی در مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار که امروز(جمعه) ساعت18 در سینما فلسطین تهران برگزار می شود اعلام و از آنها تقدیر خواهد شد.
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قاینات گفت: سومین جشنواره عروسک‌های بومی و محلی خراسان جنوبی در مرکز فرهنگی هنری قاین در نیمه نخست اسفند‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.
نسیم قاین:اگر حمایت های لازم از پژوهشگران جوان به عمل آیدطرح  ها وپژوهش های آنها می تواند تاثیربسزایی دربی اثر کردن تحریم های اقتصادی داشته باشد
جایزه طلای ششمین مسابقه بین المللی نقاشی کودکان و نوجوانان به ˈصدیقه سادات ترحمیˈ عضو 11 ساله مرکز فرهنگی هنری شهرستان قاین تعلق گرفت.  
اشتراک در جشنواره