دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 75  |  
تاریخ انتشار : 28 آبا 1391 - 19:47
ˈتسفیکا تیسلرˈ فرمانده ˈستاد جبهه داخلیˈ رژیم صهیونیستی تاکید کرد: سامانه ˈگنبد آهنینˈ نمی تواند تمامی موشکهای فلسطینیها را نابود کند .

به گزارش نسیم قاین به نقل از  ایرنا، وی اعلام کرد که سامانه گنبد آهنین تنها برخی از موشک های فلسطینیها که سرزمینهای اشغالی را هدف قرار می دهد، رهگیری و منهدم می کند .
پایگاه خبریˈ الیوم السابعˈ روز یکشنبه به نقل از روزنامه صهیونیستی ˈیدیعوت احرنوتˈ افزود: اسرائیلی ها باید برای مقابله با موشک های برد کوتاه و دور فلسطینیها به طور جداگانه آماده باشند .
تیسلر هشدار داد: عملیات شلیک موشک از نوار غزه همچنان ادامه دارد.
بر اساس این گزارش ، پیشتر نیز یک کارشناس نظامی عرب گفته بود که شبکه دفاعی ارتش صهیونیستی موسوم به گنبد آهنین، در برخورد با موشک های مقاومت، ناموفق و غیر اقتصادی است.
ˈصفوت الزیاتˈ کارشناس امور نظامی و راهبردی افزود: اسرائیلی ها از موفقیت قابل توجه سامانه ضدموشکی خود به نام گنبد آهنین سخن می گویند، اما باید توجه داشت هر موشک که از سوی نیروهای مقاومت فلسطین شلیک می شود، هزینه ای بین 150 تا 200 دلار برای فلسطینی ها دارد، اما هر فروند موشک ˈتمیرˈ که شبکه گنبد آهنین از آن استفاده می کند، هزینه ای بالغ بر 40 هزار تا 50 هزار دلار برای اسرائیل در پی خواهد داشت . این رقم غیر عملیاتی و غیر اقتصادی است.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.