دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 6550  |  
تاریخ انتشار : 19 فرو 1393 - 14:54
یک استاد دانشگاه گفت: حاج محمد کاوه فردی با اخلاص، با اخلاق، شجاع و بصیر بود.

به گزارش نسیم قائن ، سیدمحمود هاشمی در حاشیه مراسم بزرگداشت حاج محمد کاوه پدر سردار شهید محمود کاوه در حسینیه فاطمةالزهرا (س) به خبرنگار فارس در جنوب تهران گفت: حاج محمد کاوه در دوران حیات با برکت خود منشاء خیر و برکت برای نظام و انقلاب بود.

 

وی افزود: ایمان ناب و زلال، چهره خندان، حسن خلق، ولایت مداری و بصیرت این مرد بزرگ قابل ستایش است و همین ویژگی‌ها او را در زمره مردان آسمانی قرار داده بود.

 

این مدرس دانشگاه افزود: وی به معنای واقعی عامل به ارزش‌های الهی و سنت های معصومین بود و در سلام کردن به نوجوانان و جوانان و سالخوردگان پیشی می‌گرفت و با وجود کبر سنی در همه عرصه ها به ویژه عرصه‌های اجتماعی و سیاسی فردی فعال و با نشاط و مصداق واقعی بصیرت بود.

 

هاشمی افزود: بنده از دوران خردسالی و نوجوانی با ایشان آشنا شده و بارها توفیق زیارت ومجالست با این عبد صالح خدا را داشتم.

 

وی گفت: حاج محمد کاوه از مبارزان دوران انقلاب و از مدافعان بصیر وعلیم عرصه امامت و ولایت بود و لحظه ای از مولا و مقتدای خود جدا نشد و همواره پاسدار خون شهدا وارزش‌ها بود.

 

وی افزود: ساده زیستی و مردم داری یکی دیگر از ابعاد زندگی این پدر شهید بود.

 

این استاد دانشگاه گفت: حاج محمد کاوه فردی با اخلاص، با اخلاق، شجاع و بصیر بود.

 

هاشمی در پایان خاطرنشان ساخت: حاج محمد کاوه و فرزند شهیدش سردار حاج محمود کاوه افتخار خطه شهیدپرور خراسان‌جنوبی و به ویژه قاینات بوده و هستند.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.